rešerše webuVšechny položky archivu se vám zobrazí po rozkliknutí celého článku.Číst celý článek ... ››
30.10.2013, ToSiPiš.cz: HOMERedigováníTiráž

Text nevzniká sám od sebe

Líbí se vám náš redaktorský blog TosiPiš.cz, nebo naše vzdělávací portály abcBusiness.cz, abcHistory.cz, abcTuristiky.cz, abcPřírody.cz, abcFitness.cz, myslete na nás s finanční podporou. Vyjma drobné PPC reklamy tyto portály negenerují žádný zisk. Práci našich autorů ale můžete ocenit tím, že finančně podpoříte provoz našeho portálu.

Číst celý článek ... ››
2.7.2013, ToSiPiš.cz: HOMEInternetový marketingTiráž

RSS kanál

RSS je technologie založená na XML, která slouží k propojování webového obsahu. Web, který chce dovolit jiným webům publikovat část zveřejněných informací, vytvoří RSS dokument a registruje jej prostřednictvím RSS publisheru. RSS dokument je pak k dispozici dalším webům i koncovým uživatelům.

Číst celý článek ... ››
24.10.2010, ToSiPiš.cz: HOMEInformační službyTiráž

Redakční blog našich editorů a ghostwriterů právě spuštěn. Nazvali jsme ho „To si piš !“ a najdete ho na adrese ToSiPis.cz. Proč ale vůbec nějaký další blog? No, dlouho jsme s tím váhali. Nadměrným množstvím času v našem týmu nikdo netrpí. Kdo tedy bude psát ty další blogerské texty a stane se téměř oficiálním grafomanem?

první blok respektive blog

Poroste na TosiPiš.cz spíš blog, nebo blok?

Číst celý článek ... ››
3.1.2008, ToSiPiš.cz: HOMERedigováníTiráž

Ghostwriter z webu abcRedakce.cz

Co na našem redakčním blogu TosiPiš.cz najdete? V prvé řadě naše poznámky, avíza a samozřejmě i postřehy z branže. Tu a tam nějaká upřesnění, jindy výkřiky zoufalství, nebo nadšení. A také samozřejmě odkazy na některé naše zajímavější projekty. Snažíme se být praktičtí…

Číst celý článek ... ››
1.1.2008, ToSiPiš.cz: HOMERedigováníTiráž