rešerše webuHostinec u Pejska a Kočičky v Závišíně

Nebudeme se tvářit, že by v nás hostinec s čapkovskou cedulí zpočátku vzbuzoval důvěru. – To tedy nevzbuzoval! Když si člověk vzpomene, jak pejsek s kočičkou vařili dort… Ovšem interiér i kuchyně nakonec dalece předčily naše očekávání, a návštěvu proto všem vřele doporučujeme.

Číst celý článek ... ››
5.6.2014, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství

Pivo z lobkoviczského pivovaru

Za odvedenou práci jsme dostali – krom jiného – zajímavou pozornost: 7 specialit z regionálních pivovarů. Je to kolekce pivních znalců v hezké papírové přepravce, na dálku upozorňující na speciality ve svém nitru. Pivní kolekce obsahuje sedm piv z šesti pivovarů spadajících pod společnost Pivovary Lobkowicz a. s.

Číst celý článek ... ››
24.11.2013, ToSiPiš.cz: HOMEAnalýzyPohostinství

Renesanční Slavonice, zvané také malá Telč

Slavonice jsou skrytá renesanční perla na pomezí Moravy a Čech. Původně bohaté město začalo během sedmnáctého století postupně upadat. Prohnala se jít třicetiletá válka v podobě rabování Švédů, řádil zde mor a později velký požár. Zřejmě největší ránu dostaly upadající Slavonice v roce 1760, když byla poštovní cesta z Vídně na Jihlavu přeložena do Znojma. Přes Slavonice se přestalo jezdit a město se ocitlo na periferii.

Číst celý článek ... ››
14.5.2013, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství

Pivovarský Dvůr ve městě Dačice

Budete-li projíždět městem Dačice, zastavte se na jídlo přímo v centru města, v bývalém pivovaru. Najdete ho hned u náměstí, vedle budovy starého zámku.

Číst celý článek ... ››
6.5.2013, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství

restaurace Dačický

Kutnohorská Restaurace Dačický je vyhlášená zcela oprávněně. Nabízí nejen široký výběr velice chutných pokrmů různých porcí. Jedinečná je i atmosféra. Zvláště navečer…

Číst celý článek ... ››
17.10.2012, ToSiPiš.cz: HOMEInformační službyPohostinství

Nefiltrovaný Staropramen

Současný Staropramen čili Staráč mezi znalci piva moc dobrou pověst nemá. Na druhou stranu s nabídkou svých piv alespoň něco dělá. Ovšem, kam až může přizpůsobování zákazníkům motivované pouze ziskem zajít, to názorně ukazuje nefiltrovaný Staropramen a s ním spojená nedávná kauza. Oficiální reklamní slogan „Chlapi vědí proč“ tak dostává nové a nepříliš lichotivé souvislosti…

Číst celý článek ... ››
25.6.2012, ToSiPiš.cz: HOMEInternetový marketingPohostinství

restaurace v Hotelu Gold

Hotel Gold se nachází v romantickém prostředí českokrumlovského městského parku, na levém břehu řeky Vltavy. Hotel je v bezprostřední blízkosti historického centra Českého Krumlova. Oproti většině jiných českokrumlovských restaurací, kde dostanete výborný hermelín nebo žebra, v Hotelu Gold se opravdu dobře najíte.

Číst celý článek ... ››
18.3.2012, ToSiPiš.cz: HOMEInformační službyPohostinství

restaurace Artisan v Praze

Pražský Restaurant & Cafe podnik Artisan nabízí jedinečný kulinářský zážitek.

Číst celý článek ... ››
14.2.2012, ToSiPiš.cz: HOMETvorba webové stránkyPohostinství

jídlo v restauraci

Zdá se vám cena 150–300 korun za jednu tištěnou knihu jako příliš vysoká? Věřte, že je to relativní pocit. Za stejnou částku pořídíte jeden až dva obědy (podle jakosti).

Číst celý článek ... ››
21.10.2011, ToSiPiš.cz: HOMERozvoj osobnostiPohostinství

Zámek v Mnichově Hradišti

Pokud při cestě mezi Mladou Boleslaví a Turnovem budete míjet Mnichovo Hradiště, určitě na chvíli odbočte na malé zrestaurování

Číst celý článek ... ››
7.10.2011, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství

TESCO vanička s polotovarem

Nedávno jsem se vás pokusil seznámit s patáliemi stravování v jedné z našich kanceláří. Dnes bych rád doplnil některé další souvislosti. Zda to pro vás bude tip, nebo varování, nechávám na vás.

Číst celý článek ... ››
14.12.2009, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíPohostinství

plastová vidlička

Osobně si myslím, že convenience potraviny jsou typickým příkladem nedostatečnosti současného vztahu výrobce–zákazník, kdy slovo pohodlné je eufemismem pro nouzovku. Nehodlám ztrácet čas bolestínským hořekováním, jen předem upozorňuji, že gurmetům následující řádky určeny nejsou.

Číst celý článek ... ››
19.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingPohostinství

Praha 6, Hostinec Dívčí Skok

Tradiční restaurace v údolí Divoké Šárky (Praha 6). Restaurace je součástí krásné členité scenérie skalnatých úbočích Šáreckého potoka a v okolí rostoucích stepních porostů. Údolí je ideálním místem pro vycházky s přáteli. V pokldiné všední dny najdete v rozlehlém údolí i vhodné místo k osobnímu rozjímání.

Číst celý článek ... ››
8.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství

Tingl Tangl - Prague, Czech Republic

Pokud během teplých dnů hledáte příjemnou zahrádku v centru Prahy, příjemné posezení najdete v ulici Karolíny Světlé č. 12. S jídlem je to tady ale trošku složitější.

Číst celý článek ... ››
20.5.2009, ToSiPiš.cz: HOMEInformační službyPohostinství

Praha Smíchov, Kozlovna

Smíchovská restaurace Kozlovna byla se svými skulpturami kozlíků očekávána všelijak. Kozlovna se ale pěkně „vybarvila“…

Číst celý článek ... ››
24.3.2009, ToSiPiš.cz: HOMEVýzkum veřejného míněníPohostinství