rešerše webu9.1.2011, ToSiPiš.cz: HOMERozvoj osobnostiRedakční poznámky

Ted Williams je víc než deset jedním z mnoha amerických homeless. Zdánlivě beznadějný bezdomovec. To však platilo do té doby, než se objevil ve videu na YouTube.

Ted kdysi býval hlasatelem jedné drobné americké rozhlasové stanice. Pak však jeho život ovládl alkohol a drogy a Ted se dostal na šikmou plochu. Mnoho let žil jako bezdomovec na jednom z amerických předměstí. Dnes už je prý čistý. Přesto zůstal vyděděncem společnosti. V poslední době se Ted Williams snažil vydělat si nějaké peníze tím, že na jedné místní křižovatce nabízel řidičům za mírný poplatek svůj medový baryton. Když se o tak neobvyklém způsobu výdělku dozvěděl jeden místní novinář, zajel se na toho bezdomovce s kavalírským hlasem podívat. Krátké video, které natočil, pak pověsil na YouTube. To byl zlomový okamžik.

Jen za první tři dny zhlédlo videozáznam přes 11 milionů lidí z celého světa. O Williamse se začala zajímat média a začal dokonce dostávat i nabídky k práci. Teď se zdá, že získá prestižní práci komentátora basketbalistů Cleveland Cavaliers.

Video na portálu YouTube změnilo Tedu Williamsovi život o 180 stupňů. Podle posledních výzkumů je reklama na YouTube 4x účinnější, než reklama v televizi. Náklady jsou přitom samozřejmě nesrovnatelné nižší. Rádi vám pomůžeme a poradíme jak na to, aby vaše propagace či reklama na internetu byly co nejefektivnější. Kontaktujte nás.

›› Zpět