rešerše webu9.12.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto
Frank  Hutchinson z Flashlube V nedávné době se objevila další vlna neznačkových kapalin, o kterých někteří automobiloví prodejci tvrdí, že je to „něco jako Flashlube“. – To jsme zažili už mnohokrát. Po celém světě občas dochází k pokusům nabízet servisním pracovníkům i koncovým uživatelům různé náhražky, které údajně dokážou řešit závažné problémy s ventilovými sedly.

Vzhledem k tomu bychom Vás rádi ujistili, že:

  • Flashlube nikdy žádné jiné společnosti neposkytla informace o složení svých výrobků ani o technologických postupech jejich výroby;
  • Flashlube nikdy nedala žádné jiné společnosti souhlas k tomu, aby výrobky nebo výrobní postupy společnosti Flashlube byly označeny jinou obchodní značkou.

Během uplynulých desetiletí investovala naše společnost Flashlube mnoho energie do vědeckého výzkumu jedinečných technologických postupů. Tvrzení, že jiné kapaliny mohou být použity v některé ze souprav Flashlube, jsou proto hrubě zkreslující a ohrožují důvěryhodnost celého odvětví aditiv a LPG.

Snažíme se přinášet vylepšení v segmentu automobilového průmyslu se zaměřením na technologie LPG. Považujeme za nesmírně důležité posilovat důvěru našich zákazníků v přestavby LPG a ujišťovat je o tom, že je to i nadále dobrá a bezpečná investice, která jim v budoucnu nezpůsobí nepříjemnosti v podobě nákladných oprav.

Produkty Flashlube

Máme více než třicetileté zkušenosti s vývojem jedinečných receptur a autorsky chráněných vylepšení. Všechny naše zákazníky bychom rádi ujistili, že Flashlube bude i nadále pracovat na vývoji dalších prostředků k užitku nás všech, kdo v oblasti LPG pracujeme, abychom tak našim zákazníkům mohli i v dalších letech nabízet spolehlivé a bezpečné produkty.

Frank Hutchinson

Managing Director
Flashlube Pty Ltd.

›› Zpět