rešerše webu17.5.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMonitoring médiíVýzkum, analýzy

monitoring médií abcRedakce.cz

Chcete vědět, co se v českém tisku psalo o vámi sledovaném tématu v uplynulých deseti letech? Nabízíme vám retrospektivní rešerši za ultralidovou cenu. To, co běžně stojí šest, patnáct i třicet tisíc, vám nabízíme za akční cenu od 999 Kč. Pro velký zájem akci prodlužujeme. Nabídka platí do odvolání.

Pokud jako student pracujete na bakalářské, magisterské či jiné práci, hledáte zajímavé zdroje informací. Vyhledáme vám články k danému tématu z posledních let. Pokud sledujete činnost určité fyzické/právnické osoby, najdeme vám její stopy v denním tisku.

Jste firma a chcete vědět, kde se o vás psalo a v jakých souvislostech? Toto je skvělá nabídka pro strategický marketing. Vyhledáme a zašleme vám fulltextové znění článků, o kterých vůbec nevíte. Nebo vás zajímá, kde a proč se píše o konkurenci?

Stačí, když se s námi co nejdříve spojíte, popíšete nám oblast svého zájmu, upřesníte klíčová slova a navrhnete termín realizace. Zpětně vám zašleme cenovou kalkulaci. Pokud s ní budete souhlasit, zahájíme rešeršní práce. Ve většině případů se dá rešerše zpracovat do dvou nebo tří pracovních týdnů. Rozsáhlejší práce si pochopitelně vyžádají více času.

Volejte na +420 777 865 264 nebo pište na info@abcRedakce.cz

Služby abcRedakce.cz jsou vám k dispozici. Zvolte vhodný odkaz...

Rešerše
Monitoring médií
Editorské služby
Copy editing
Podnikatelské konzultace
Psaní na objednávku
Ghostwriting
Copywriting
Optimalizace pro vyhledávače SEO
Tvorba a úpravy www
Webwriting
Public Affairs a PR
Slovník pojmů
O nás
Kontakt
Ceník služeb


›› Zpět