rešerše webu15.2.2010, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do naftyAuto-Moto

Diesel Conditioner v 250 ml balení

Jak můžete udržovat dieselový palivový systém v dobré kondici? Přidávejte kvalitní a šetrná aditiva do pohonných hmot (PHM)

Přípravek Flashlube Diesel Conditioner využívá nejmodernější technologii dieselových aditiv. Byl dlouhodobě testován ve výzkumných laboratořích i v terénu. Účelem prováděných testů bylo sledovat opotřebení motoru, spotřebu paliva, vliv na vstřikovací trysky, emisní program, test trvanlivosti, koroze a tvoření pěny. Jaké byly výsledky? Prokázaly, že Diesel Conditioner má jednoznačný přínos při provozu dieselových motorů.

Výhody používání přípravku Diesel Conditioner u dieselových pohonů

Kromě toho, že jsou výhody přípravku technicky měřitelné, řidiči pociťují zlepšení provozu i ve své praxi. „Vidím především lepší vlastnosti při řízení vozu, pak také snížení hlučnosti a překvapivé snížení výdajů na provoz," říká jeden z uživatelů aditiv Flashlube. Z dlouhodobého hlediska je navíc zřejmá delší životnost jednotlivých komponentů. Přínos produktů Flashlube je tedy zřejmý jak pro řidiče osobních automobilů, tak i pro dopravce a speditéry.

Základní přednosti aditiva Flashlube Diesel Conditioner:

 • Zlepšuje výkon a efektivitu využívání paliva z hlediska celkové ekonomiky (až o 6,5 %)
 • Čistí vstřikovací trysky a celý palivový systém
 • Promazává trysky, čerpadla a horní části válců
 • Značně účinný při použití pohonných hmot s nižším obsahem síry
 • Snižuje dieselový kouř a škodlivé emise
 • Slučitelný s palivovými filtry a těsněním
 • Prodlužuje životnost motoru
 • Snižuje tvoření pěny při rychlejším plnění
 • Ochraňuje proti korozi
 • Rozpouští těžko rozpustný lep

Podrobné výsledky testů najdete na oficiálních internetových stránkách autorizovaného distributora Flashlube > Testy produktů Flashlube > Testy na dieselových motorech).

Čím se Diesel Conditioner liší od mnoha konkurenčních výrobků?

 • Je nehořlavý
 • Je šetrný k palivovému systému
 • Je netoxický
 • Je za výhodnou cenu
 • Výrobcem je zaručena vysoká koncentrace 1 litr na 1.000 litrů dieselového paliva

Diesel Conditioner byl v roce 2005 oceněn zlatou cenou Best New Aftermarket Chemical renomované australské asociace Automotive Aftermarket (AAAA). Toto vynikající ocenění je dokladem odborné zdatnosti výzkumníků značky Flashlube, díky nimž celosvětová popularita našich produktů neustále roste. Důraz kladený na vysokou účinnost produktů, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí, a na dlouhodobou kvalitu služeb se logicky odráží ve spokojenosti a stabilitě našich zákazníků.

KIBICMETR:* „Já těmhle vodičkám do motoru moc nevěřím! Auto mi jezdí i bez nich."

Vyjádření dovozce aditiv Flashlube: Ano, dieselové motory opravdu jezdí i bez použití prostředku Diesel Conditioner. Pohání je totiž nafta. Účelem produktů Flashlube není změnit podstatu motoru, ale zlepšit kvalitu jízdy, prodloužit životnost motoru a snížit jeho ekologickou náročnost. Je to podobné jako s lidskou stravou. Pokud bychom jedli pouze tučné výrobky bez ovoce a zeleniny, skončili bychom velmi rychle na kardiologii, obezitologii, případně u diabetologa s nebezpečně tíživými pocity.

Diesel Conditioner je vyroben speciálně k tomu, aby čistil, promazával a chránil dieselové pohonné systémy a horní části válců. Svou nejnovější kombinací na bázi syntetických olejů a přísad vám ušetří peníze. Zároveň šetří životní prostředí, protože snižuje škodlivé emise u všech motorů na dieselový pohon.

Co je to kibicmetr?

Kibic je pozorovatel, který se aktivně neúčastní určitého dění, ale má potřebu v té věci všem nahlas radit. Je to takový brouk Pytlík, který tomu všemu prostě rozumí, na všechno má názor a potřebuje ho hlavně sdělovat druhým. Dává připomínky, ale názor druhé strany a objektivní skutečnost ho ve skutečnosti vůbec nezajímá. Po hospodách a v internetových diskuzích jsou takových kibiců ze zásady přinejmenším stovky. Do kibicmetru vybíráme nejčastější nebo nejpromyšlenější výroky takových kibiců.

Aby ale nedošlo k nedorozumění. Velmi si vážíme všech laických i odborných dotazů a připomínek uživatelů a jsme připraveni se podílet na jejich řešení. Zpětná vazba od našich klientů je pro nás nesmírně důležitá. Časté otázky našich klientů najdete, a můžete i sami položit, v naší rubrice FAQ Flashlube. Kontaktujte nás přes web www.OchranaMotoru.cz, nebo volejte na telefonní číslo +420 737 948 876.
›› Zpět