rešerše webu20.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

Ocenění pro Flashlube

Společnost Don Kyatt Group, která je držitelkou značky Flashlube a která prodává stejnojmenné přísady do automobilových olejů a do pohonných hmot, získala prestižní ocenění australské automobilové asociace. Společnost se zároveň dostala do finále úspěšných prodejních programů.

Zlatý diplom za úspěšný export

Produkty Flashlube byly v roce 2009 oceněny zlatou cenou Excellence in Export, kterou vyhlašuje renomovaná australská asociace Automotive Aftermarket (AAAA). Vynikající ocenění produktů značky Flashlube je dalším dokladem vzrůstající celosvětové úspěšnosti našich produktů. Důraz kladený na vysokou účinnost produktů, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí, a na dlouhodobou kvalitu služeb se logicky odráží ve spokojenosti a stabilitě našich zákazníků.
Ocenění bylo sice uděleno naší centrále na opačné straně zeměkoule, přesto je ale tento úspěch i naším úspěchem, protože prodej českého autorizovaného prodejce Flashlube neustále roste.

Marketing Communications Business to Business

Další úspěch získala Don Kyatt Group v programu 2009 AMI Awards for Marketing Excellence. Zde jsou prezentovány organizace a prodejci, kteří dosáhli mimořádného úspěchu s obchodní činností, která by měla být inovativní a efektivní, měla by brát ohled na specifika jednotlivých průmyslových odvětví a možnosti marketingových programů. Významnou společenskou událost každoročně pořádá Australian Marketing Institute.

Korporátní vizitky

Don Kyatt

Don Kyatt je významná australská společnost. Oblastí jejího podnikání je maloobchodní i velkoobchodní prodej automobilových náhradních dílů a příslušenství.

Flashlube

Flashlube je mezinárodně uznávanou značkou přísad do pohonných hmot a přísad do automobilových olejů, jejíž historie sahá do sedmdesátých let dvacátého století. V současnosti jsou produkty Flashlube úspěšně využívány zákazníky v Evropě, Severní i Jižní Americe, Austrálii a jihovýchodní Asii. Využití nacházejí při práci motorových zařízení v zemědělství, průmyslu, dopravě a v dalších oblastech. Pro svou mimořádnou kvalitu získaly výrobky Flashlube řadu ocenění po celém světě. Jsou navíc ekologicky šetrné k životnímu prostředí, jsou netoxické, nehořlavé a neohrožují život.

Australian Automotive Aftermarket Association (AAAA)

AAAA je australská oborová asociace, která se věnuje široké podpoře automobilového průmyslu. Činnost AAAA souvisí s výrobou, repasováním, velkoobchodem, velkoobchodní distribucí i maloobchodním prodejem rozmanitých automobilových dílů, příslušenství, nástrojů, zařízení a služeb.

Asociace AAAA hraje důležitou roli při posuzování úrovně rozvoje automobilového podnikání, při hodnocení kvality automobilových výrobků a jejich úspěšnosti. Každoročně uděluje několik prestižních cen v oblasti automobilového průmyslu.

Australian Marketing Institute (AMI)

AMI je australské profesní sdružení, které dbá o dodržování nejvyšších standardů v oblasti marketingu, podílí se na organizaci oborového vzdělávání, zavádění nových standardů a organizuje oceňování úspěšných podnikatelů.

Další informace jsou pro vás v češtině připraveny v tiskové místnosti klienta na webu www.ochranamotoru.cz.
›› Zpět