rešerše webu12.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do benzinuAuto-Moto

Trysky před a po aplikaci Flashlube

Flashlube Injector Cleaner je bezsirný syntetický čistič vstřikovacích trysek, který účinně vyčistí palivový systém vašeho benzinového motoru. Má výborné mazací vlastnosti, díky nimž účinně chrání provoz auta.

Oficiální tuzemský prodejce Flashlube distribuuje Injector Cleaner koncovým zákazníkům v České republice již několik měsíců a zpětná vazba našich zákazníků je velmi příznivá.

Zákazníci z České republiky si Injector Cleaner pochvalují

Pan M. R. nám napsal:

„Po první zkušenosti, kdy jsem vyjel 3 nádrže po aplikaci aditiva [mohu vyjádřit] jenom spokojenost. - Lepší studené starty, lepší záběr motoru v nízkých otáčkách."

Podobně se vyjádřil i zákazník s iniciálami M. E., který si už potřetí objednal 250ml balení. Na naši otázku týkající se spokojenosti reagoval slovy:

„Doporučuji všem. S čističem jsem spokojen."

V čem se Injector Cleaner liší od většiny konkurenčních výrobků?

  • Je nehořlavý
  • Je nejedovatý
  • Je netoxický
  • Je šetrný k palivovému systému
  • Výrobcem je zaručena vysoká koncentrace 1 litr na 1 000 litrů benzinu

Máte i vy osobní zkušenosti s naším produktem Flashlube Injector Cleaner?

Napište nám své postřehy! Pokud snad Flashlube Injector Cleaner nepoužíváte, jak pečujete o svůj benzinový motor, aby byla zachována jeho dlouhodobá životnost?

Snížení obsahu síry v benzinu ovlivňuje výkon palivového systému ve vozidle, např. palivových čerpadel, vstřikovacích trysek a klapek. Čistí tryskové a palivové systémy, snižuje náklady na pohonné hmoty, zvyšuje výkonnost, prodlužuje životnost motoru. Pro další informace o výhodách syntetického čističe Flashlube Injector Cleaner a příznivé cenové politice navštivteproduktovou stránku Flashlube.

Chcete důkaz? Před a po použití?

Podívejte se na fotografie ventilů, vstřikování a zkušebních válců motoru, které najdete v příloze této tiskové zprávy v tiskové místnosti Flashlube. Sada unikátních fotografií ukazuje jednotlivé části spalovacího motoru před a po aplikaci přípravku Flashlube.
›› Zpět