rešerše webu8.10.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do benzinuAuto-Moto

Obal od Flashlube Electronic Valve Saver Kit

„Půjdu do toho," říká jeden z motoristů. Ví totiž, že ušetří až několik tisíc korun. Ušetřete i vy a získejte elektronickou soupravu k ochraně ventilů za zvýhodněnou cenu.

Zájem tuzemských motoristů o produkty Flashlube roste každým týdnem, což ostatně kopíruje i celosvětový trend. Jedním z důkazů na domácím poli je i nedávno zřízená specializovaná diskuze na uznávaném automobilovém fóru Škoda TechWeb.

„FLASHLUBE - Používá to někdo?" zeptal se při zakládání tématu diskutující pod jménem Sender. Velmi rychle se objevilo několik diskutujících. Někteří v duchu tradičně českého skepticismu mírně pohrdlivě utrousili přes svou klávesnici cosi v tom smyslu, že podobné vodičky považují za zbytečnost. - „Nevím, moje Fávo bude mít 200 000 km, tatíkova filcka Mpi 270 000 km a na plyn nám to stále jezdí jak z praku Wink, to dřív shnije kastla, než abych si dělal hlavu s ventilama. Takže pokud nemáš v plánu s autem najet půl mega, tak bych za to prachy zbytečně nevyhazoval...," uvedl například Ladin. (Příspěvky citujeme bez výraznějších jazykových úprav.) Mezi diskutujícími se však brzy objevily hlasy, které se vůči těmto rychlým soudům začaly ohrazovat. Někteří účastníci diskuze dokonce provedli rychlý průzkum na webu a potvrdili výhody produktů Flashlube.

Vedle základní řady produktů pro LPG motory oceníte i Flashlube produkty do automobilových olejů a do pohonných hmot benzinových i dieselových motorů. Na českém trhu je lze výhodně zakoupit přes oficiálního dovozce OchranaMotoru.cz.
Flashlube Electronic Valve Saver Kit

Lákadlem letošní podzimní sezony je elektronická souprava Flashlube k ochraně ventilů. Díky její instalaci můžete účinně prodloužit životnost svého vozidla s pohonem na LPG/CNG. Flashlube Electronic Valve Saver Kit automaticky nastavuje přítok maziva při jakýchkoliv provozních podmínkách vozidla, a tím zajistí ochranu ventilů pro všechny druhy vozidel. Tím odpadá potřeba ručního nastavování, které je nutné u jednoduché dávkovací soupravy Valve Saver Kit. Elektronická kontrolní jednotka se nastavuje podle výkonu motoru pro daný typ auta. Tato nová vylepšená souprava obsahuje i senzor na určení množství maziva Flashlube Valve Saver Fluid. Signální dioda, která může být umístěna na palubní desce, vás upozorní na potřebu doplnit mazivo v zásobníku.

Součástí balení je 400ml zásobník na mazivo Valve Saver Fluid, které řidičům vydrží na cca 4 000 ujetých kilometrů. (Dávkování maziva je 1 ml na 1 litr LPG). Náhradní náplně jsou dostupné v různých baleních. Zatímco běžná cena Flashlube Electronic Valve Saver Kit v Evropě je okolo 200 €, u dovozce OchranaMotoru.cz je souprava až do konce října letošního roku k dostání za pouhých 3.775 Kč (cca 145 €).

Neváhejte a využijte zvýhodněnou cenu 3.775 Kč! Můžete ušetřit až 1.200 Kč!

Další informace o produktu (včetně názorného videa s instalací) najdete na adrese:
http://www.ochranamotoru.cz/flashlube-ochrana-motoru-navod-manual-lpg-cng-electronic-valve-saver-kit.php.

O Flashlube

Flashlube je mezinárodně uznávanou značkou přísad do pohonných hmot a přísad do automobilových olejů, jejíž historie sahá do sedmdesátých let dvacátého století. V současnosti jsou produkty Flashlube úspěšně využívány zákazníky v Evropě, Severní i Jižní Americe, Austrálii a jihovýchodní Asii. Využití nacházejí při práci motorových zařízení v zemědělství, průmyslu, dopravě a v dalších oblastech. Pro svou mimořádnou kvalitu získaly výrobky Flashlube řadu ocenění po celém světě. Jsou navíc ekologicky šetrné k životnímu prostředí, jsou netoxické, nehořlavé a neohrožují život.

›› Zpět