rešerše webu







2.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMETvorba webové stránkyReklama, marketing

Flashlube OchranaMotoru.cz

Aditiva a přísady do pohonných hmot i olejů nyní vyberete přehledněji. V duchu firemního sloganu věříme, že to je „Rozdíl, který poznáte!“

Volnější letní měsíce využila řada firem ke strategickým opravám a úpravám svých prodejních prostor. Stávající i noví zákazníci, kteří v zájmu dobré údržby a životnosti svých vozidel využívají dostupné přísady do pohonných hmot a automobilových olejů, mohou od začátku září 2009 využívat výrazně přebudovaný e-shop www.OchranaMotoru.cz specializovaný na sortiment osvědčených australských produktů Flashlube. Stránky provozuje oficiální distributor Flashlube – Europe pro Českou republiku a Slovensko.

„Při úvodní rozvaze o realizaci požadovaných změn jsme vycházeli z funkčnosti a provozu stránek, které distributor Flashlube již nějakou dobu používal,“ říká David Polák z mediální agentury abcRedakce.cz. „Vzhledem k tomu, že základní požadavky kladené na motoristický sortiment a s ním spojenou cílovou skupinu původní stránky splňovaly, neuvažovali jsme o stavbě nového webu, kterým bychom jen zvyšovali momentální výdaje zadavatele.“

Při úpravách webu byl kladen důraz především na funkčnost, přehlednost i celkovou strukturu webu. Vedle technologických úprav doznal dílčích úprav v drobných detailech i grafický vzhled. „Naše stránky si nadále udržují svůj jednoduchý vzhled, který se doposud osvědčil. Stoupla však jejich uživatelská přívětivost,“ dodává Jaroslav Vomočil, vedoucí zastoupení.

nový web ochranamotoru.cz

O novinkách, sortimentu i připravovaných akcích se můžete více dozvědět přímo na webu www.OchranaMotoru.cz. Mezi současné nejvýraznější produkty patří souprava k ochraně ventilů VALVE SAVER KIT, mazivo na ochranu ventilů VALVE SAVER FLUID, přísada pro dieselová paliva DIESEL CONDITIONER, výkonný stabilizátor oleje OIL STABILISER, čistič vstřikovacích trysek INJECTOR CLEANER, ale i další, které najdete na www.OchranaMotoru.cz. Zářijovým tahákem bude velmi pravděpodobně elektronická souprava ELECTRONIC VALVE SAVER KIT.

O Flashlube

Flashlube je mezinárodně uznávanou značkou přísad do pohonných hmot a přísad do automobilových olejů. Historie produktů Flashlube začala v roce 1980, kdy německý vědec Wolfgang Kluenner v australském Melbourne hledal způsob, jak snížit opotřebování ventilů v automobilových motorech s LPG pohonem. Výsledkem byly první výrobky – Flashlube Valve Saver Kit a Flashlube Valve Saver Fluid. V dalších letech se nabídka portfolia Flashlube rozšiřovala.

V současnosti jsou produkty Flashlube úspěšně využívány zákazníky v Evropě, Severní i Jižní Americe, Austrálii a jihovýchodní Asii. Využití nacházejí při práci motorových zařízení v zemědělství, průmyslu, dopravě a v dalších oblastech. Pro svou mimořádnou kvalitu získaly výrobky Flashlube řadu ocenění po celém světě. Jsou navíc ekologicky šetrné k životnímu prostředí, jsou netoxické, nehořlavé a neohrožují život.

Pro další informace kontaktujte

Obchod

Jaroslav Vomočil
vedoucí zastoupení
info@ochranamotoru.cz | www.ochranamotoru.cz    
Blížejov 119, 345 45 Blížejov
mobil: +420 737 948 876

Média

Zdeněk Bauer
team leader
info@abcRedakce.cz | www.abcRedakce.cz
nám. 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5
telefon: +420 257 325 117 | mobil: +420 777 865 264
HOTLINE GSM: 777-VOLANI (+420 777 865 264)




›› Zpět