rešerše webu7.6.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsRedakční poznámky

Flashlube OchranaMotoru.cz

Od 1. června 2009 je agentura abcRedakce.cz výhradním mediálním zástupcem Flashlube – Europe | OchranaMotoru.cz pro Českou a Slovenskou republiku.

Flashlube je specialistou na přísady do automobilových olejů a do pohonných hmot dieselových a LPG / CNG motorů. Své věrné zákazníky má Flashlube v Evropě, Severní i Jižní Americe, Austrálii a jihovýchodní Asii.

Flashlube nachází využití v motorových zařízeních pro zemědělství, průmysl, dopravu i v jiných oblastech. Pro svou mimořádnou kvalitu získaly výrobky Flashlube řadu ocenění po celém světě. Kromě svých funkčních kvalit jsou navíc šetrné k životnímu prostředí, jsou netoxické, nehořlavé a neohrožují život.

Základ portfolia Flashlube tvoří následující osvědčené produkty:

ELECTRONIC VALVE SAVER KIT Elektronická souprava k ochraně ventilů Flashlube Electronic Valve Saver Kit sama nastavuje regulační šroub. Tím odpadá potřeba ručního nastavování.
VALVE SAVER KIT Souprava k ochraně ventilů Flashlube Lubrication Kit se může použít do jakýchkoli vozidel s pohonem na LPG a CNG.
VALVE SAVER FLUID Mazivo na ochranu ventilů Flashlube Valve Saver Fluid je koncentrovaná přísada (náhražka olova) vyrobena tak, aby minimalizovala opotřebení ventilových sedel u vozidel na LPG, CNG a benzín.
DIESEL CONDITIONER Přísada pro dieselová paliva Flashlube Diesel Conditioner je výjimečná v dieselových palivových přísadách. Využívá nejposlednější světovou technologii dostupnou při výrobě přísad dieselových paliv nejvyšší kvality na současném trhu.
OIL STABILISER Výkonný stabilizátor oleje Flashlube Heavy Duty Oil Stabiliser je směs přísad, které umožňují motorovým a převodovým olejům podržet si vysoký stupeň mazivosti. Snižuje selhání oleje při vysokých teplotách a tak i za nejnáročnějších podmínek vydrží olej až o 30 % déle.
INJECTOR CLEANER Čistič vstřikovacích trysek Flashlube Injector Cleaner je to nejnovější z bezsirných syntetických přísad do paliva. Je určen k čištění palivového systému. Svými výbornými mazacími vlastnostmi má chránit provoz vašeho vozu a udržovat jej na špičkové úrovni. Je určen pro benzinové motory.

Další informace o výhodách motorových přísad Flashlube a o parametrech jednotlivých výrobků najdete na stránkách www.OchranaMotoru.cz.
›› Zpět