rešerše webu7.3.2015, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Auta na plyn LPG a CNG

Na varšavském výstavišti Expo XXI se letos ve dnech 5. a 6. března už pošesté pořádal úspěšný veletrh GasShow, zaměřený na využívání zkapalněného ropného plynu LPG a stlačeného zemního plynu CNG.

Těžištěm výstavního areálu byla samozřejmě i letos prezentace nejrůznějších automobilů, autobusů a dalších dopravních prostředků poháněných zkapalněným ropným plynem LPG a stlačeným zemním plynem CNG, případně také zkapalněným zemním plynem LNG.

Vedle množství motorových systémů a automobilových doplňků si však i letos na veletrhu našly stabilní místo také rozmanité topné systémy a různé doplňkové technologie, které k provozu používají ropný, nebo zemní plyn.

GasShow 2015

I letos bylo součástí programu předávání prestižní oborové ceny INPRO, kterou jsou oceňovány nejzajímavější inovace a novinky. I letos byl veletrh uzavřen velkou afterparty.

Novinkou letošního ročníku bylo rozšíření programu veletrhu o souběžné pořádání veletrhu AutoserviceExpo. Program byl tedy pravdu nadupaný.

Jeden z návštěvníků shrnul své dojmy slovy:

„Trh se vyvíjí a GasShow je opět progresivní. Osobně mi nejvíce líbila prezentace V-Tech, Magneti Marelli a Flashlube. Velký dojem na mě udělala dieselová technologie Solaris. […] Celkově velice úspěšná výstava. Těším se na příští ročník.“

Průběh veletrhu potvrdil, že GasShow dlouhodobě pomáhá významným způsobem určovat oborové trendy a je bezkonkurenčním oknem do budoucnosti vývoje plynárenského průmyslu a využívání zemního a ropného plynu vůbec.

Konference a semináře

Během obou dnů veletrhu probíhaly v rámci výstavy odborné konference. První den byl jejich program zaměřen na globální trh. Diskuze se točila okolo aktuálních příležitostí na trhu a řešil se i způsob, jak se vyvarovat se nástrah a nebezpečí spojených s celosvětovou expanzí.

Program konferencí ze druhého dne byl zaměřen na trh s novými technologiemi a na celkový rozvoj podnikání.

INPRO

Inpro je cena předávaná za nejlepší technologická řešení, produkty a služby prezentované na veletrhu. Slavnostní předávání cen je součástí oficiálního programu veletrhu.

Generální partner veletrhu

Stejně jako v předešlých letech, byl i letos hlavním partnerem veletrhu výrobce značkových motorových aditiv Flashlube. Jeho celosvětově ceněná motorová aditiva zlepšují jízdní vlastnosti a účinně snižují výdaje na provoz vozidla. Informace o historii motorových aditiv a produktech Flashlube najdete na oficiálním produktovém webu www.Flashlube.cz.

LPG a CNG – Související informace

Další oborové užitečné informace o LPG, CNG, LNG najdete na webu www.SlapniNaPlyn.cz.

Zaznamenejte si do kalendáře: GasShow 2016

Termín a místo konání dalšího ročníku GasShow:

8. 4. až 9. 4. 2016

Výstaviště Expo XXI
12/14 Prądzyńskiego St.
01-222 Varšava, Polsko


›› Zpět