rešerše webu28.2.2015, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingReklama, marketing

Euroser – Plný dobré chuti / Pełen Dobrego Smaku – Tedy, prodávat v Česku mléčné výrobky s názvem Euroser, to už chce pořádnou dávku drsnosti… Vítejte v přehledu dalších překvapivých nápisů a popisků.

Euro ser

Mléčný výrobek

Šmakuje vám?

Copywriting

Plný dobré chuti … prostě Euroser … Tak co, šmakuje?

K tomu viz také:

AKCE SMRT

Z Českých Budějovic pochází tato rádoby »chytrá« upoutávka, nad kterou však ve skutečnosti nikdo moc nepřemýšlel: „AKCE – Dárek zdarma k vybraným variantám“.

Marketing: Mentos nebo smrt

Tak, co si vyberete? Mentos, nebo SMRT? – Opravdu »prima povedená AKCE« !

Smrtka

Popis zboží doplníme později

Hektická doba a internet samozřejmě nahrávají tomu, že ledasco je publikováno polovičatě. Soudný člověk dnes nikoho za jednu hnidu v textu článku popotahovat nebude. I rozsah a počet chyb má ale své meze! Čím kratší text, tím musí být vytříbenější, čím viditelnější text, tím pečlivější kontrolou musí projít.

Není možné, aby zboží v regálech e-shopu mělo nesmyslné popisky nebo se dokonce u produktů drze uvádělo „Popis zboží doplníme později“.

Špatné popisky zboží v e-shopu

S takovými »popisky« vás ve vyhledávači těžko někdo najde. A pokud přece, bude si o vašich službách myslet své.

Má-li snad někdo i přes mizerné texty a nesmyslné ilustrační fotografie množství pozitivních recenzí, pak řekněte sami: Vypadá to důvěryhodně? Může tomu spotřebitel důvěřovat?

Takhle odflinknutou práci by dobrý copywriter nikdy neodevzdal !


Chcete propagaci? Jděte na to lépe

Pokud chcete, aby vaše propagace byla bez podobných chyb, obraťte se s žádostí o profesionální texty na naše textaře. Náš copywriter pro vás napíše texty, které rozhodně zaujmou – ovšem bez rozpaků!

Pomůže vám copywriter – Co je to copywriting ?

Zkušený copywriter pro vás napíše promyšlené a čtivé texty, které vám přilákají nové zákazníky.

Potřebujete účinné obchodní texty? Neváhejte a kontaktujte naše marketingové / reklamní textaře. » Kontakt na copywritera.


Další galerie s humornými nápisy

Podívejte se i na další příklady veselých nápisů. Z hlediska propagace jsou to občas i ukázky pochybné, ale alespoň vás pobaví…


Veselá videa (výběr)


›› Zpět