rešerše webu24.3.2008, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingReklama, marketing

Kristýna Boková a Stella Artois
Zdroj: Tiskové materiály Stella Artois

Společnost Stella Artois, nejlépe prodávané belgické pivo a pátý nejprodávanější ležák na světě, spustila filmové interaktivní internetové stránky. Jedná se o první internetové stránky svého druhu. Obsahují jeden a půl hodiny unikátního filmového materiálu a vedle hollywoodského produkčního týmu je pod úvodním filmem La Bouteille podepsán český režisér Martin Krejčí.

Pro natáčení filmu, který se odehrává ve středověkém městě Leuven, byly díky okouzlující atmosféře dýchající historií vybrány uličky staré Prahy. V úvodním filmu se v roli půvabné návštěvnice hostince představila česká herečka Kristýna Liška-Boková.


Na přípravě internetových stránek pracoval tým společnosti asi dvanáct měsíců. Jejich těžištěm je kvalitní filmařská práce a promyšlený příběh. Návštěvníci webu se jeho prostřednictvím dostanou až do roku 1366, od kterého se datuje vznik značky Stella Artois.


Stella Artois "La Boutelle"

Díky detailně propracované interaktivitě je možné prožít hrdinská dobrodružství záchrany ležáku Stella Artois (Le Courage), rozluštit hlavolam století (Le Defi), seznámit se s ryzími hodnotami Stella Artois (La Publicite), poznat, proč je Stella Artois jiná než ostatní nápoje (L’Origine), naučit se Stellu servírovat a hned si natočit vlastní sklenici piva (L’Etranger).

Stella Artois La Boutelle na webových stránkách
Martina Krejčího: www.MartinKrejci.net


Další související galerie s humornými nápisy

Veselá videa (výběr)


›› Zpět