rešerše webu10.2.2014, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingOsobní růst

Copywriting

Pro Vlastu Vávrů a jeho obchod VaseCocky.cz jsme před časem dělali rozsáhlý copywriting pro nový e-shop s čočkami v české, německé i anglické mutaci. VaseCocky.cz jsou největším obchodem svého druhu nejen v České republice, ale dost možná i v celé střední Evropě.

S Vlastou a jeho týmem Maternia byla skvělá, milá a nesmírně kreativní práce. Vlasta nastínil své představy, a jakmile jsme sladili vzájemné představy, dal nám volnou ruku. Nebránil nápadům, nepřivlastňoval si je, byl nesmírně vstřícný.

Vlasta je původním zaměřením programátor, ale s rozvojem internetu v sobě objevil i neobyčejně obchodnického ducha. Když nám po pracovních setkáních popisoval, co všechno dokáže se svým e-shopem pokrýt z hlediska komunikace se zákazníkem, bylo to nesmírně vzrušující.

Minulý čtvrtek vyšel s Vlastou rozsáhlý rozhovor na serveru Lupa.cz. Vlasta v něm popisuje své dosavadní úspěchy a také smělé plány do nejbližší budoucnosti. Přejeme mu mnoho úspěchů, zvlášť pokud platí, že svému výdělku už nehodlá věnovat tolik, co dříve.

Pokud máte zájem, můžete se podívat i Vlastův soukromá blog Vavru.cz.

Doplněno 4. 6. 2014:

Český internet přišel o výraznou postavu. Zemřel Vlastimil Vávrů

Ztráta, kterou nikdo nečekal. Ztráta, která zabolí celou tuzemskou internetovou scénu. Zakladatel jednoho z nejúspěšnějších e-shopů ve svém oboru tragicky zemřel při autonehodě.

Sociální sítě se plní kondolencemi. Vlastimil Vávrů byl jednou z velkých postav tuzemského e-shopového světa. A to nejen díky úspěchu svého obchodu, ale především díky své osobnosti a díky vztahu k celé internetové komunitě. – Převzato ze serveru Lupa.cz


›› Zpět