rešerše webu3.12.2013, ToSiPiš.cz: HOMERešerše, výzkumAuto-Moto

Nedávno jsme se věnovali páru zajímavých bicyklů a dnes tu máme několik motorových vozidel. Jak tak chodíme centrem Prahy, tu a tam někdo z nás vyfotí nějakou novou neobvyklost. Tak tady některé z nich jsou.

Jedna Rollska, jeden Hummer

Takováhle kára si už zaslouží pořádné parkování…

… No, tentokrát to s parkovacím místem úplně nevyšlo.

Pokud vás zaujala espézetka předešlého luxusního Rolls Royce, následující Hummer dá za pravdu těm, kterým se zdála moc dlouhá.

Aby totiž bylo jasno: Stručnost vítězí !

Číslo dvě žije !

Tricykle

I want to ride my tricycle
I want to ride my trike
I want to ride my tricycle
I want to ride it where I like
Tricycle – tricycle – tricycle

– Tak nějak by možná mohla znít upravená verze slavné písně Bicycle od britské skupiny Queen, kterou by zpívali někteří zahraniční návštěvníci Prahy. Neopěvovali by dětskou tříkolku, ani Velorex, ale vozítka společnosti Trike4U.

Její tricycle motorbikes jsou žlutá vozítka na třech kolech a společnost je začala nabízet k zápůjčce zahraničním návštěvníkům Prahy během letošního léta.

Poskytovatel své motorové trojkolky prezentuje jako „skvělý nový způsob, jak objevovat krásy Prahy.“ V tříkolkách Trike4U prý zažijete neomezenou volnost prohlídky hlavního města. K dispozici dostanete také originální GPS navigaci s více než stovkou zajímavých lokací po celé Praze.

Teď už to chce jen dávat pozor na bezpečnou jízdu. – Pasažéři sedí na podlaze, která je jen pár centimetrů nad vozovkou, při kolizích se z trojkolky nevylézá zrovna nejlépe, v kolonách raději moc nedýchejte (výfukové plyny budete mít přímo u obličeje)… Hodina jízdy aktuálně stojí 750 Kč.

Á, tady pánům v koloně vyplivl motor – přímo před jedoucí tramvají.

Není divu, že před šestnáctitunovým kolosem ze své káry vyskakují. Nebudeme vás ale napínat: Tramvaják to nějakým zázrakem stačil ubrzdit a chlapci pak své žluté vozítko s naší malou pomocí úspěšně roztlačili.


Další související galerie s humornými nápisy

Veselá videa (výběr)


›› Zpět