rešerše webu23.7.2013, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPříroda, cestování

Ubytování Slavonice a Česká Kanada

Dobrý den, jmenuji se Markéta Neradová a ráda bych Vás pozvala na dovolenou nebo prodloužený víkend. Kam? Nabízíme cenově přijatelné ubytování v centru historického města Slavonice nebo v malebném prostředí kraje známého jako Česká Kanada. Kde to je? Podívejte se, čím je náš kraj jedinečný a určitě přijeďte!

Česká Kanada je tradiční turistická lokalita na pomezí Čech, Moravy a Rakouska. Turisté sem rádi jezdili už za masarykovské první republiky.

Je to krajina plná divokých lesních jezer, zvlněných zalesněných kopců a romantických zákoutí. V oblasti České Kanady je také celá řada zajímavých kulturních památek. Například mohutná zřícenina hradu Landštejn nebo nově oživovaný Český Rudolec. V oblasti je také jedinečné renesanční město Slavonice. Další zajímavosti na vás čekají na rakouské straně hranice.

Budu potěšena, když u nás prožijete příjemnou a ničím nerušenou rekreaci, odpočinete si a načerpáte nové zážitky. Mohu vám nabídnout dvě cenově výhodná ubytování, přičemž obě místa mají své neopakovatelné kouzlo:

Jak Slavonice, tak i Valtínov jsou ideální vstupní bránou do České Kanady. Stačí si jen vybrat vhodný termín, kdy chcete přijet. Kvalitní a cenově dostupné ubytování je pro vás už připraveno.

Ubytování Česká Kanada – Město Slavonice

Chcete být na dovolené blíže civilizaci? Pak přijměte mé pozvání k ubytování v historickém centru ojedinělého renesančního města. Poklidné Slavonice vaše požadavky jistě uspokojí. Je to poklidné město a současně ideální startovní místo pro nejrůznější výlety. Náš Rekreační dům v historickém centru města Slavonice vám dopřeje ubytování v romantických místech a v soukromí s vysokým standardem. – Ceny jsou příznivé, objednávka snadná.

Samotné Slavonice vám poskytnou celou řadu poznávacích zážitků. Z města navíc můžete snadno vyrážet na výlety do lesů České Kanady, na hrady a zámky Jižních Čech nebo do zajímavých míst na území Dolního Rakouska. Na hranice jsou to od našeho domu ani ne dva kilometry.

Ubytování Česká Kanada – Valtínov

Láká vás kanadská divočina? Hluboké lesy, rozlehlé voňavé louky a chladivé lesní bystřiny? Traperská dobrodružství? Cestování do Kanady nemusí být zas tak vzdálené, jak to vypadá? Byli jste už někdy v romantickém kraji, kterému se říká Česká Kanada? Přijeďte a o ubytování se postaráme.

Můžete si užít cenově dostupnou a přesto dech beroucí romantiku na pomezí českomoravské Vysočiny a Dolního Rakouska. Naše ubytování splňuje všechny požadavky, které jsou na moderní cestování kladeny. – Ceny jsou příznivé, objednávka snadná.

Budu ráda, když u nás prožijete příjemnou rekreaci, odpočinete si a načerpáte nové zážitky. Nezáleží na tom, zda je před vámi dovolená, nebo víkendový pobyt. Budeme prostě rádi, když přijmete naše pozvání do kvalitního ubytování ve městě Slavonice.

Budeme rádi, když naše ubytovací služby využijete.

Na setkání se těší Markéta NeradováVýhodný nákup – Praktický průvodce po Slavonicích a České Kanadě

Landštejn a Česká Kanada

Knihu Česká Kanada, Slavonice a Slavonicko výhodně zakoupíte přímo v e-shopu vydavatele, na webu NZB.cz.

Související články na námět Slavonice a Česká Kanada

›› Zpět