rešerše webu3.1.2008, ToSiPiš.cz: HOMERedigováníTiráž

Redakční blog našich editorů a ghostwriterů právě spuštěn. Nazvali jsme ho „To si piš !“ a najdete ho na adrese ToSiPis.cz. Proč ale vůbec nějaký další blog? No, dlouho jsme s tím váhali. Nadměrným množstvím času v našem týmu nikdo netrpí. Kdo tedy bude psát ty další blogerské texty a stane se téměř oficiálním grafomanem?

první blok respektive blog

Poroste na TosiPiš.cz spíš blog, nebo blok?

Tak tady jsme si hned na začátku řekli: NE! – A říkali jsme si to docela dlouho. – Proč se tlačit k pravidelnému sepisování něčeho, když nic skutečně podstatného nechceme říct? Proč se tvářit jako módní příživníci vezoucí se na momentální popularitě všelijakých blogů, když nás většina existujících webových zápisníčků osobně ani pracovně vůbec neoslovuje?

Na druhou stranu zde byly jasné důvody, proč se o psaní blogu pokusit. Tlačily nás žádosti některých našich klientů, jejichž názoru si ceníme a chceme jim vyhovět. Vedle toho byla přeci jen i naše vlastní touha sdělit zainteresovaným čtenářům čas od času něco méně formálním jazykem.

Tak je to tady! POKUS! Postupně uvidíme, jestli z toho bude opravdové BINGO, nebo nás z toho jednoho dne BING-NE! Psát budeme, když si to vyžádají okolnosti, nebo čistě kontinuálně pro radost. Sledujte naše další novinky…

›› Zpět