rešerše webu6.5.2013, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství

Pivovarský Dvůr ve městě Dačice

Budete-li projíždět městem Dačice, zastavte se na jídlo přímo v centru města, v bývalém pivovaru. Najdete ho hned u náměstí, vedle budovy starého zámku.

Pivovarský Dvůr v Dačicích

V dačickém Pivovarském Dvoře na vás čeká nově zrekonstruovaný interiér a při nabídce poledního menu vynikající poměr cena : výkon. Za opravdu lidové ceny zde máte každý den možnost výběru několika neobyčejně chutně připravených jídel. My jsme si po výtečné květákové polévce a hovězím vývaru dali smažený řízek s kombinací několika příloh. Velké porce, chutné maso, křupavé balení…

Pokud v krásné oblasti na pomezí jižních Čech a jižní Moravy plánujete rekreaci nebo dovolenou, doporučujeme vám k ubytování Slavonice, v severní části České Kanady případně případně Valtínov.

Dačický Pivovarský Dvůr

A Pivovarský Dvůr si zaslouží ještě jedno zvláštní poděkování: Vedle několika značek zlatavého moku byl na stole k dispozici gratis džbán s pramenitou vodou a osvěžujícími citronky. Každý se mohl kdykoli obsloužit. Bravo!

Adresa:
Pivovarský Dvůr
Krajířova 166, Dačice 380 01
Web: www.PivovarskyDvur.com

›› Mapa a další reference


Úroveň stravování podle našich zkušeností

  Interiér Obsluha Kvalita jídla
Pivovarský Dvůr 1 1 1

Jak hodnotíme? Jako v české škole: Jednička je nejlepší, pětka je nejhorší. Hodnotíme úroveň k deklarovanému charakteru podniku. Všechny jedničky od nás tedy může získat jak čtyřhvězdičkový hotel, tak i vesnická hospůdka. Záleží na tom, do jaké míry daný podnik naplňuje jakost, kterou svým charakterem evokuje. Čtyřhvězdičkový hotel bude mít ve srovnání s vesnickou hospůdkou určitě jiný charakter interiéru a také jiné druhy pokrmů. V obou podnicích však můžeme hodnotit čisté a vkusné zařízení, vstřícný personál a poctivé pokrmy z kvalitních potravin.

Pokud vás nezajímají Dačice, ale Mikuláš Dačický z Heslova, přejděte na článek Kutná Hora: Vyhlášená restaurace Dačický.
›› Zpět