rešerše webu3.4.2013, ToSiPiš.cz: HOMEZahradnické službyRedakční poznámky

Máte zahradu? Pak si do ní určitě musíte pořídit i televizi. – Ideální je C SEED201 palcová LED TV od Porsche Design Studio. Momentálně největší hit pro zahradní sezónu 2013.

Porsche Design Studio a C'SEED představili koncem roku 2012 největší televizor světa.

Aktuálně ta největší televize ke sledování čehokoli, ale vždy v příjemném prostředí vaší zahrady. Ideální zahradí doplněk pro každého, kdo má na kontě alespoň šest nul a doma se mu bankovky začínají zapařovat.

Jde o venkovní, do země zapuštěné řešení. Pokud chcete televizor sledovat, na dálku dáte příkaz k vysunutí sloupu, z kterého se televizor o úhlopříčce 510 centimetrů složí. Do 25 sekund je vše v plném provozu.
Užijte si její jednoduchý, až industriální design. Ladné tvary a snadné ovládání. Vyjede ze země, přizpůsobuje se dennímu světlu, je voděodolná, má 15 vestavěných reproduktorů.

Výsledná obrazovka je ve formátu 16:9, podsvícena LED diodami. Otočit jí můžete až o 135, respektive 270 stupňů, takže po celý den se můžete vyhýbat slunci a užívat si plný zážitek ze sledování dokonalého obrazu.

Do bytu se vám C SEED 201 pravděpodobně nevejde. Ale nezoufejte. V případě deště přesunete hosty své garden party do centrální haly svého sídla a zahradní televizor C SEED 201 pohodlně složíte pod drn.

Drobným limitem televizoru je skutečnost, že její instalací zřejmě zdarma poskytnete velký vizuální servis i sousedům. Obrazovku C SEED 201 proti jejich zrakům totiž zacloníte jen obtížně, i když i zde se už na nějakém řešení pracuje. Patrně se uvažuje o rychle rozvinutelné vysoké kompaktní zdi okolo celého vašeho pozemku.

Cena? Bratru cca 215 000 korun českých. Zda však včetně instalace, to jsme zatím nezjišťovali.

Pokud ale máte zájem jen o renovaci či úpravu malé či středně velké zahrady, bude vás určitě zajímat tohle: www.realizace-zahrady.cz (viz též video galerie níže)


Další související galerie s humornými nápisy

Veselá videa (výběr)


›› Zpět