rešerše webu25.3.2013, ToSiPiš.cz: HOMEAutodíly 4WD / 4×4Auto-Moto

Náhradní díly pro terénní vozidla 4WD

Silné motory, členitý exteriér a vítr ve vlasech. – To je požitek z jízdy v terénním off-road automobilu s pohonem na všechna čtyři kola, tedy s pohonem 4 × 4. – Abyste si však mohli cestování nespoutanou přírodou opravdu bezstarostně vychutnat, potřebujete nejen silné, ale také kvalitní a dobře servisované vozidlo. Jedině pak totiž můžete všechny všední starosti opravdu hodit za hlavu.

Právě k tomuto účelu nabízí nyní už i v České republice svou profesionální servisní pomoc licencované zastoupení australské společnosti Terrain Tamer. Společnost založená před téměř 45 lety se dlouhodobě specializuje na distribuci certifikovaných náhradních autodílů. Vedle toho se sama věnuje i vývoji autodílů pro terénní off-road vozidla s pohonem 4 × 4, respektive four-wheel drive (4WD).

Člověk uvězněný uprostřed města by sice mohl mít dojem, že cestování australskou savanou se s tuzemským venkovem nedá srovnávat. Rostoucí prodeje off-road vozidel všude ve světě i doma v ČR však ukazují něco jiného. Ve skutečnosti totiž i malá Česká republika disponuje mnoha cestami vytyčenými v tak členitých partiích, že off-road auta s pohonem 4WD jsou zde účinně využívána. Doménou off-road vozidel přitom nejsou jen horské a podhorské pohraniční oblasti Čech, Moravy a Slezska. Běžně se s nimi setkáte i ve vnitrozemí.

Autodíly pro off road vozidla 4WD

Ve skladu Terrain Tamer je pro majitele off-road vozidel připraveno přes 40 000 autodílů

Rostoucímu počtu uživatelů vozidel s pohonem 4WD vychází vstříc nové české zastoupení Terrain Tamer. Jeho prostřednictvím teď mají i tuzemští spotřebitelé přístup ke 40 tisícům náhradních dílů pro své automobily 4 × 4. Filozofií Terrain Tamer je celosvětově přispívat k vysoké spolehlivosti a bezpečnosti. I přes určitou poptávku po vyřazených autodílech z bouraček proto Terrain Tamer nabízí výhradně zcela nové autodíly. Všechny jsou certifikované, testované a dodávané přímo z továren.

Nabídce na poli 4 × 4 dominují náhradní díly pro vozy Toyota, Nissan a Mitsubishi. V nabídce z těchto kategorií jsou k dostání spojky, tlumiče, pérování, kompletní ložiskové sady, těsnění, filtry, off-road vyprošťovací příslušenství (navijáky, zvedáky) a volnoběžky. Zkrátka však nepřijdou ani uživatelé vozidel Ford, Holden, Suzuki, Isuzu, Land Rover. V nabídce Terrain Tamer najdou velký výběr tlumičů, pružin, filtrů, volnoběžky i off-road vyprošťovací příslušenství (navijáky, zvedáky).

Díky tomu, že má tuzemská pobočka Terrain Tamer přístup do celoevropského skladu společnosti, je velké množství poptávaných autodílů spotřebitelům dostupné buď hned, nebo v řádech dnů. Na produktovém webu www.Pro4wd.cz rychle roste i počet PDF katalogů a praktických videonávodů k instalaci jednotlivých autodílů. Součástí webu je i samostatný e-shop.
›› Zpět