rešerše webu3.12.2012, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisAkce a události

Jarmila Křížová, česká spisovatelka

Využijte jedinečnou příležitost a pořiďte si dva úspěšné knižní tituly autorky Jarmily Křížové za cenu jednoho. Dvojice knih Do bytu psa nechci! a Naše patálie a lapálie ve výhodném balíčku za pouhých 249 Kč !

Dostanete dvě různé knihy, ale zaplatíte pouze za jednu!

Uvažujete o pořízení domácího mazlíčka? Nebo se ho dožadují vaše děti? Nejste si jisti, co zvířátka ve vaší domácnosti způsobí? Ptáte se, jak to bude fungovat a kdo je bude venčit? Přečtěte si knihu Do bytu psa nechci!, který napsala Jarmila Křížová, ať víte, do čeho jdete. Knihu přečtete jedním dechem!

Bojujete v životě s velkými věcmi, nebo s maličkostmi? Přečtěte si knihu Naše patálie a lapálie. Pomůže vám získat nadhled. Když z obtížné a zdánlivě závažné patálie dokážeme udělat nepatrnou lapálii a zasmát se původně nepříjemnému zážitku, je život hned veselejší.

Využijte časově omezený výhodný nákup
» Dvě knihy za cenu jedné

Nyní můžete výhodně zakoupit balíček s dvojicí výše uvedených knih za cenu jedné. Při nákupu našeho balíčku ušetříte 239 Kč. Nabídka je časově omezena.

Dvě knihy Jarmily Křížové za cenu jedné: Koupit NYNÍ

Ostatní knihy v nabídce NZB sice nejsou součástí této „balíčkové akce“. I tak je ale můžete zakoupit za velice výhodné ceny a ušetřit u nákupu každé z nich. Při nákupu tří libovolných knih je poštovné a balné zdarma.


›› Zpět