rešerše webu31.10.2012, ToSiPiš.cz: HOMEZahradnické službyReklama, marketing

zahradnický projekt zahrady

Sdružení zahradnických architektů Kavka & Kavková nabízí všem zájemcům z Prahy a okolí, aby využili zimního útlumu terénních zahradnických prací, a objednali si vypracování projektu zahrady za výhodnou sníženou zimní cenu. Když si zahradní architekty objednáte během zimy, ušetříte 5 % z koncové ceny.

Obsahem služby je vyměření zahrady a rovněž následné vytvoření projektu promyšlené a funkční zahrady. Hotový projekt zahrady je ve 3D i v půdorysu, respektuje krajinu, účel plánované zahrady i vaše osobní přání. Součástí hotového projektu zahrady je i rozpočet na realizaci.

Proč je před realizací zahrady výhodné nechat si zpracovat vizuální projekt?

Promyšlená organizace a architektonické plánování prostoru zahrady vám zaručí, že bude při realizaci zahrady pamatováno na vše potřebné a zároveň, že celá zahrada bude v jednotném stylu. Dopředu budete mít také poměrně přesně jasno, na kolik vás realizace zahrady přijde. Ing. Tomáš Kavka a ing. Jana Kavková připojují do výstupu projektu i celkovou kalkulaci nákladů. V ruce tak máte nejen designové a funkční řešení zahrady, ale i jasný součet nákladů. Když si od Kavků projekt necháte zpracovat během zimy, do jara či léta tak můžete nad hotovým projektem ještě přemýšlet, co udělat jinak, kde ušetřit nebo naopak kde být při realizaci zahrady velkorysejší. V případě zájmu můžete realizaci budování zahrady zadat opět sdružení zahradnických architektů Kavka & Kavková.

Zahrady vytvářené podle zahradnického projektu se jasně odlišují od ostatních. Umístění jednotlivých stromů, keřů a květin na sebe přirozeně a správně navazuje. Mulčovací kůra nebo oblázky brání zaplevelení ploch a harmonicky se navzájem doplňují. Cílem je, aby zahrada byla jak estetická, tak funkční.

Působnost manželů Kavkových:

  • Praha (především pravý břeh Vltavy),
  • Čelákovicko,
  • Nymbursko,
  • Českobrodsko,
  • Dolní Pojizeří,
  • případně dle dohody

Další informace naleznete na adrese www.realizace-zahrady.cz

›› Zpět