rešerše webu8.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství

Praha 6, Hostinec Dívčí Skok

Tradiční restaurace v údolí Divoké Šárky (Praha 6). Restaurace je součástí krásné členité scenérie skalnatých úbočích Šáreckého potoka a v okolí rostoucích stepních porostů. Údolí je ideálním místem pro vycházky s přáteli. V pokldiné všední dny najdete v rozlehlém údolí i vhodné místo k osobnímu rozjímání.

Z velkých jídel tady asi nic nebude, ale malý stravovací úlet v podobě grilované klobásky a chlazeného pivečka v horkém babím létě k pozitivnímu ohlasu doslova nutí.

Adresa:
Hostinec Dívčí Skok
Divoká Šárka 356
Praha 6 (cca 15 minut pěšky od křižovatky Evropská a Libocká)
Web: www.divciskok.cz

›› Mapa a další reference


Úroveň stravování podle našich zkušeností

Exteriér Obsluha Úroveň rychlého občerstvení
Hostinec Dívčí Skok v Divoké Šárce 1 0 2

Jak hodnotíme? Jako v české škole: Jednička je nejlepší, pětka je nejhorší. Hodnotíme úroveň k deklarovanému charakteru podniku. Všechny jedničky od nás tedy může získat jak čtyřhvězdičkový hotel, tak i vesnická hospůdka. Záleží na tom, do jaké míry daný podnik naplňuje jakost, kterou svým charakterem evokuje. Čtyřhvězdičkový hotel bude mít ve srovnání s vesnickou hospůdkou určitě jiný charakter interiéru a také jiné druhy pokrmů. V obou podnicích však můžeme hodnotit čisté a vkusné zařízení, vstřícný personál a poctivé pokrmy z kvalitních potravin.›› Zpět