rešerše webu9.9.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Výhodný nákup aditiva do LPG

Už pátým rokem je automobilovým spotřebitelům k službám oficiální zastoupení Flashlube CZ pro Českou a Slovenskou republiku. U příležitosti pětiletého výročí si česká kancelář připomíná úspěšnou historii aditiv Flashlube ve světě i v česko-slovenském regionu. Souběžně s tím běží na webu www.MotorovaAditiva.cz velká akce s produkty Flashlube.

Více najdete v tiskové zprávě.

U zrodu motorových aditiv Flashlube stál petrochemický vědec Wolfgang Kluenner, který rozpoznal příčiny problému tzv. zaklepání ventilů (Valve Seat Recession) u vozidel s pohonem na ropný plyn. V roce 1979 v Melbourne (Austrálie) vyvinul originální aditivum Flashlube Valve Saver Fluid, kterým tento vážný problém motoru úspěšně vyřešil.

Kluenner si rovněž uvědomil, že zájem o pohon na LPG v následujících letech poroste, takže se produkci vlastních aditiv začal věnovat komplexněji. Na trh tak brzy uvedl také první podtlakovou dávkovací soupravu aditiva do motoru. Spotřebitelé už aditiva nemuseli dávkovat ručně, stačilo nainstalovat Kluennerův dávkovač.

Wolfgang Kluenner

Další související informace najdete v článku Historie Flashlube, který je publikován na webové adrese www.ochranamotoru.cz/flashlube-flash-lube-motorova-aditiva-historie.php.

›› Zpět