rešerše webu8.6.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do LPGReklama, marketing

titulní stránka časopisu Auto 7

Podle zjištění oborového čtrnáctideníku Auto7 jsou motorová aditiva Flashlube mezi spotřebiteli ta vůbec nejznámější aditiva do LPG. Dodejme ještě, že Flashlube Valve Saver Fluid je už delší dobu zřejmě jediným známým LPG aditivem na světě, které má úřední spotřebitelské ověření o účinnosti ze silničních a nikoli pouze z laboratorních testů.

Další informace

Podrobnější informace najdete v článcích:

Vizitka časopisu

Čtrnáctideník AUTO7 je vysoce kompetentní, spotřebitelsky orientovaný automobilový časopis, který svou vysokou informační hodnotou pomáhá čtenářům v orientaci na trhu automobilu, příslušenství a ostatních produktů či služeb. Časopis má velmi moderní design, který vyhovuje současnému čtenáři, jenž nehledá u časopisu pouze zábavu, ale je ve fázi výběru konkrétního produktu. Součástí modernizovaného konceptu AUTO7 jsou i zcela nové rubriky, které na českém trhu žádný jiný časopis nenabízí. Jedná se například o možnost testování novinek čtenáři samotnými, či rubrika, kde je čtenářům doporučován vůz, který vyhoví jejich potřebám.

AUTO7 má čtenáře širokého spektra; věkového i profesního. Svou koncepcí a cenovou dostupností vyhovuje motorizmu chtivé omladině i vyspělým motoristům. Typickým čtenářem je člověk, který chce být v tomto oboru neustále v obraze, zajímají ho novinky a dění na trhu. Množství kladných reakcí na rubriku mapující aktuální prodejní akce dealerů potvrzuje přítomnost čtenářů, kteří aktuálně řeší nákup vozidla.

Zdroj: Tiskové materiály vydavatele časopisu, tj. Motor-Presse Bohemia s.r.o.

›› Zpět