rešerše webu3.6.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsReklama, marketing

Data Clinic zajišťuje celorepublikové pokrytí služby záchrany dat.

flash karty do digitáního fotoaparátu

Společnost ProCon Group s.r.o., poskytovatel služeb záchrany dat pod značkou Data Clinic, a společnost DILERIS a.s., která provozuje síť servisních středisek pro výpočetní a kancelářskou techniku, podepsaly koncem května dohodu o vzájemné spolupráci. Díky ní se koncovým zákazníkům výrazně zvýší dostupnost profesionálního servisu záchrany dat.

Už od prvního června letošního roku jsou služby Data Clinic dostupné na všech pobočkách servisní sítě DILERIS. "Zákazníci nyní mohou využít celkem deset center záchrany dat Data Clinic jak pro obnovu nedostupných dat ze všech typů datových nosičů, tak i naopak pro jejich bezpečnou a nevratnou likvidaci," říká Ing. Petr Kavan, jednatel společnosti ProCon Group s.r.o.

Zahájením spolupráce posilují obě společnosti svou pozici na trhu a zvyšují své konkurenční výhody. Společnost ProCon Group s.r.o. se tím současně se svou službou Data Clinic stala snadno dostupnou servisní organizací ve všech větších městech České republiky. Zákazníkům sítě DILERIS poskytuje nová spolupráce obou společností především odbornou pomoc v dosud neřešené problematice ztráty dat.

V servisních střediscích sítě Data Clinic je zajišťována záchrana a obnova dat ze všech běžně dostupných druhů digitálních úložišť a nosičů, od pevných disků (HDD), přes disková pole (RAID), USB Flash disky, paměťové karty, magnetické pásky, CD/DVD a další digitální média.
Podrobnější informace o smluvních stranách

DILERIS a.s.

Vlastník sítě autorizovaných servisních středisek značek APC, Brother, Canon, Dyno, Epson, Fujitsu-Siemens, Genius, HP, Kingston, Konica Minolta, Lynx, MAG, Olivetti, ProView, Samsung, Sony a Xerox. Další informace o firmě: www.dileris.cz

ProCon Group s.r.o.

Stabilní tuzemská IT společnost s devatenáctiletou praxí a zkušenostmi. Dominantní činností společnosti ProCon je správa a administrace informačních systémů a podpora malých a středně velkých klientů v oblasti informačních a komunikačních technologií. V ČR také provozuje síť stanic pro profesionální záchranu dat pod značkou Data Clinic. Další informace o firmě: www.procon.cz a www.dataclinic.cz

Pro další informace kontaktujte

Ing. Petr Kavan
ředitel
ProCon Group s.r.o.

Petržílkova 1436/35, 158 00 Praha 5
tel. PROCON-661 (776 266 661)
nonstop hotline pro záchranu dat 777 855 855)
internet: www.dataclinic.cz
e-mail: info@dataclinic.cz

›› Zpět