rešerše webu9.3.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Gas Show 2012 hala s logem Flashlube

Mezinárodní veletržní výstava Gas Show 2012 je bezesporu největší a nejdůležitější evropská událost v oblasti LPG, CNG a dalších alternativních paliv. Rok co rok také přitahuje stále větší pozornost. Na letošním ročníku, který ve Varšavě probíhal ve dnech 7. a 8. března 2012, se představilo přes 150 společností z celého světa, a to více než šesti tisícům návštěvníků z řad laiků i profesionálů. Hlavním strategickým partnerem celé velkolepé události byl výrobce kultovních motorových aditiv – společnost Flashlube.

Firma Flashlube je mezi motorovými aditivy na světovém trhu klíčovým hráčem, a tak není překvapením, že se vedle strategického partnerství veletrhu zároveň aktivně účastnila jako i vystavovatelka. Po loňském úspěchu, kdy společnost získala zvláštní ocenění za inovaci v podobě elektronického dávkovače aditiv Flashlube, přišla letos s další úspěšnou novinkou.

Generální manažer Jim Dean a marketingový manažer pro Evropu Martijn Solleveld byli k dispozici na stánku firmy Flashlube, kde oficiálně představili nový produkt – Flashlube Valve Saver Kit, verze 2 – a zahájili jeho prodej.

Další informace najdete v tiskové místnosti Flashlube.

›› Zpět