rešerše webu14.2.2012, ToSiPiš.cz: HOMETvorba webové stránkyPohostinství

restaurace Artisan v Praze

Pražský Restaurant & Cafe podnik Artisan nabízí jedinečný kulinářský zážitek.

Artisan nabízí jemná mezinárodní jídla, těstoviny, kvalitní vína, bohaté dezerty a speciální kávy, stejně jako skvělý servis a atmosféru.

Cenově je to v Artisanu trochu dražší záležitost. Pokud si ale jídlo dovedete vychutnat a přijdete během všedního dne na polední menu, určitě nebudete litovat. Restauraci najdete takříkajíc v severním rohu Náměstí Kinských na Praze 5.

Adresa:
Artisan Restaurant & Cafe
Rošických 603/4, Praha 5, pomezí Smíchova a Malé Strany (vstup z náměstí Kinských)
Web: www.ArtisanRestaurant.cz


Úroveň stravování podle našich zkušeností

Interiér Obsluha Kvalita pokrmů
Artisan Restaurant & Cafe 1 1 1

Jak hodnotíme? Jako v české škole: Jednička je nejlepší, pětka je nejhorší. Hodnotíme úroveň k deklarovanému charakteru podniku. Všechny jedničky od nás tedy může získat jak čtyřhvězdičkový hotel, tak i vesnická hospůdka. Záleží na tom, do jaké míry daný podnik naplňuje jakost, kterou svým charakterem evokuje. Čtyřhvězdičkový hotel bude mít ve srovnání s vesnickou hospůdkou určitě jiný charakter interiéru a také jiné druhy pokrmů. V obou podnicích však můžeme hodnotit čisté a vkusné zařízení, vstřícný personál a poctivé pokrmy z kvalitních potravin.

  • UPDATE 9. 1. 2013: Smutná zpráva k nám dorazila. Zřejmě někdy v druhé polovině loňského roku náš oblíbený Restaurant Artisan ukončil svou činnost. Internetová doména je momentálně na prodej. Je to velká škoda. Pokrmy byly výtečné a menu během všedních dní bylo vcelku ucházející. Všední den se v Artisanu stal pokaždé dnem nevšedním… Škoda, škoda, škoda…

›› Zpět