rešerše webu25.6.2011, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingReklama, marketing

vytváříme názvy firem, služeb a produktů na klíč

Copywritingová agentura abcRedakce.cz je dlouhodobým a úspěšným konzultantem pro poptávky s předmětem tvorba názvů a marketingové slogany. K tomuto tématu agentura abcRedakce.cz také nedávno připravila podklady, jež posloužily jako podklad článku na serveru Podnikatel.cz (provozovatele je přední česká internetová společnost Internet Info, s.r.o.).

Zmiňovaný článek najdete na serveru Podnikatel.cz: Jak vybrat název vaší firmy?

Připravujete k prodeji nový výrobek nebo zakládáte novou firmu? Přečtěte si naše tipy, jak vytvořit vhodný název firmy / výrobku. Pokud máte zájem, rádi vám samozřejmě s tvorbou návrhu názvu pomůžeme.


Chcete znát i další souvislosti, které se vztahují k historii slova robot? Jak se vůbec rodí účinný název? Jaký druh kreativity je k vytváření názvu zapotřebí? Kniha uvedená níže popisuje všechny důležité požadavky. Vedle toho navíc poutavým způsobem líčí zajímavou historii více než 300 slavných a účinných značek z Česka i ze světa.

Jak vytvořit účinný název a vybudovat zvučnou značku

Pokud si chcete vytvořit zvučný název pro svou firmu, zboží nebo služby, skvělou pomůckou vám bude kniha Jak vytvořit atraktivní obchodní název firmy, služby, produktu, značky. Na více než 300 stranách se dozvíte, co všechno by měl účinný obchodní název splňovat, a čeho je třeba se při jeho tvorbě vyvarovat. Svěží a praktický výklad je doplněn množstvím konkrétních ukázek a případových studií z tuzemského prostředí i ze světa.

Vytvoření názvu zboží / firmy

Další související informace najdete na webu www.TvorbaNazvu.cz.

Knihu Jak vytvořit atraktivní obchodní název firmy, služby, produktu, značky můžete za výhodnou cenu pořídit přímo na webu nakladatele, tedy na adrese www.NZB.cz.

›› Zpět