rešerše webu30.6.2011, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingReklama, marketing

web copywriting pro e-shop

E-shop VašeČočky.cz patří k předním hráčům svého oboru na českém trhu. Jsme rádi, že jsme si získali jejich důvěru, a mohli jsme v uplynulých měsících intenzivně spolupracovat na tvorbě zbrusu nového čočkového webu. Ve spolupráci i nadále pokračujeme na jiných příbuzných projektech.

Naši copywriteři věnovali velké úsilí tvorbě nových textů, které měly být čtivé, vtipné a maximálně originální. Nešlo o jednu stránku textu nebo leták, ale několik desítek normostran autorského textu. U projektů takovéhoto rozsahu je pro reklamního textaře vždycky nejnáročnější udržet onu inspiračně plodnou múzu na stejně vysoké úrovni nejen pro jednu, pět či deset normostran, ale pro celý projekt.

Požadovaný text si měl navíc udržet nejen čtivý, ale i jednoznačně návodný a někdy snad až edukativní charakter. Jindy bylo třeba naopak zachovat technické detaily. Při tom všem měl být výsledný copywritingový text stále čtivý a motivující. Snad se to našemu copywriterovi alespoň v rozumné míře podařilo.

Vedle řady článků, návodů a navigačních textů jsme vytvořili i několik sloganů. Některé jsme použili, jiné čekají v záloze pro navazující projekty téhož objednatele.

Související články: Maternia a Vlasta Vávrů v rozhovoru na Lupa.cz

›› Zpět