rešerše webu5.3.2011, ToSiPiš.cz: HOMEGhostwritingAuto-Moto

ekonomický provoz automoilů na plyn

Chcete se rychle zorientovat ve světě aut s pohonem na plyn LPG / CNG? Navštivte web www.SlapniNaPlyn.cz.

Automobily s pohonem na plyn mají příznivý vliv nejen na životní prostředí, ale také na vaši peněženku. Pokud totiž tankujete stlačený zemní plyn CNG nebo zkapalněný ropný plyn LPG (známý též jako propan butan), můžete ušetřit 50 i více procent z částky, kterou jinak dáte za běžný automobilový pohon (benzin, nafta). Finanční přínos jízdy na plyn je tak markantní, že se vám během krátké doby vrátí i případná investice do přestavby vašeho vozidla na plynový pohon.

Výhody vozidel poháněným plynem LPG či CNG se od začátku dubna 2011 snaží nově propagovat portál www.SlapniNaPlyn.cz. Shrnuje všechna důležitá specifika pohonu na plynový pohon, uvádí možné využití pro osobní automobily, autobusy, zemědělská zařízení i další dopravní a přepravní prostředky. Široce se věnuje nejen výhodám, ale poctivě popisuje také limity jízdy na plyn a nejčastější závady těchto vozidel.

Pokud jde o specifika automobilů a jiných vozidel, která mají plynový pohon, zmiňuje nový portál především specifické požadavky pro parkování a garážování vozidel s pohonem na LPG / CNG. Hned v několika článcích připomíná časté závady plynových vozidel a navrhuje možná řešení formou pečlivé údržby a kvalitních motorových aditiv.

Pokud vás zajímá provoz auta na plyn, určitě navštivte specializované stránky www.SlapniNaPlyn.cz. Web je průběžně doplňován o nové články i o krátké aktuality. Přímo na titulní stránce najdete praktické odkazy na čerpací stanice LPG a CNG v ČR.

›› Zpět