rešerše webu24.2.2011, ToSiPiš.cz: HOMESEO optimalizaceReklama, marketing

stavební projekt Izbing
Budova office paláce Tribunal, který stojí v Praze na Florenci

Webová prezentace architektonické kanceláře, kterou vede Ing. Michal Izbický, dostává v těchto dnech lepší a strukturovanější obsah. Podívejte se, jaký byt či dům si můžete nechat postavit i vy. Stavební kancelář Izbing nabízí také stavební projekty pro nebytové prostory i další související stavební činnosti.

Izbing projektuje byty, domy i přestavby nebytových prostor

Máme radost, že v těchto týdnech můžeme pracovat pro architekty sdružené v architektonické kanceláři Izbing. Její projektanti mají za sebou pestré portfolio úspěšných a velice zajímavých stavebních projektů. Pokud máte v záměru si nechat postavit byt, rekonstruovat dům, nebo přestavět nebytové prostory, můžeme vám služby, které nabízí architektonická kancelář Izbing, vřele doporučit. Nahlédli pod pokličku činnosti architektů a byli jsme mile překvapeni.

Architekti kanceláře Izbing realizují stavební projekty, urbanistické studie i stavební povolení pro realizace projektovaných staveb. V dosavadním referenčním portfoliu kanceláře Izbing najdete bytové jednotky (i celé bytové domy), individuální rodinné domy, nízkoenergetické domy i pasivní domy, dále nebytové prostory, půdní vestavby, či administrativní budovy. Kancelář se rovněž věnuje inženýrské činnosti, zajišťuje projednávání stavebních záměrů s úřady (tzv. inženýring). Nabízí i související odborný technický stavební dozor.

trojrozměrná projekce archtektonického projektu
Plánovaná historická rekonstrukce bývalé restaurace U jezírka

Pokud bychom měli jmenovat alespoň některé konkrétní významné stavební projekty, stojí určitě za zmínku přípravný architektonický projekt historické rekonstrukce výletní restaurace U jezírka pod pražským Petřínem, která byla vyhlášená především v éře První republiky (v období komunismu fungovala pod názvem Restaurace v Kinského sadech). Za jiný prestižní stavební projekt lze bezpochyby považovat spolupráci na administrativní budově Tribunál, stojící na pražském Florenci. Jmenovat bychom však mohli i mnohé další.

Pasivní domy a nízkoenergetické stavby

Hlavní oblastí působnosti architektonické kanceláře Izbing jsou nicméně bytové domy (především pasivní domy a nízkoenergetické stavby) dále také půdní vestavby, stavební projekty pro nebytové prostory a další podobné zakázky pro malé a střední investory.

Vedle mnoha příznivých referencí se architektonická kancelář Izbing může pochlubit více než 15letou zkušeností v oboru, dále sadou všech nezbytných, ale i mnoha nadstandardních odborných osvědčení, které garantují důvěryhodnost kanceláře. Kancelář je rovněž členem ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě).

Součástí webu www.Izbing.cz je kromě nezbytných technických informací velké množství 3D vizualizací, stavební projekty, ukázky realizovaných projektů nebo jejich fotografie. Můžete se inspirovat nebo zeptat na možnou realizaci vašich vlastních stavebních plánů.

›› Zpět