rešerše webu13.3.2011, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

vizitka Flashlube CZ na sociální síti Facebook

Za správnou odpověď na jednoduchou otázku vás čekají hodnotné ceny. – Dobrodružná knížka nebo dobrý šikovný pomocník pro úsporné cestování.

Chcete vyhrát zajímavé a praktické ceny? České zastoupení australské společnosti Flashlube spustilo ve spolupráci s mediální agenturou abcRedakce.cz jednoduchou vědomostní soutěž na adrese http://soutez-flashlube.ochranamotoru.cz. Stačí správně odpovědět na aktuální soutěžní otázku a dostanete se užšího okruhu těch, z nichž někteří vylosovaní obdrží zajímavé ceny. Jako nápovědu můžete použít web www.Flashlube.cz.

Neváhejte a zapojte se hned teď do soutěže o zajímavé ceny. Pro zapojení do soutěže se musíte přihlásit do účtu Flashlube CZ na Facebooku. (http://www.facebook.com/OchranaMotoru)

Co můžete v soutěži vyhrát?

Můžete vyhrát napínavou a zároveň velice vtipnou knížku Země bílých holubicAfghánistán na vlastní kůži, která popisuje cestu autostopem po Afghánistánu. Další zajímavou cenou jsou plně funkční vzorky účinných značkových motorových adivit Flashlube pro ochranu motorů s pohonem na LPG / CNG, naftu a benzin. To možná bude zajímavé i pro vaše rodiče.

Za soutěžícího je považován ten, kdo příslušným způsobem reaguje na otázky zveřejněné v rámci soutěže organizátorem. Soutěž začíná dnem vyhlášení, tj. dne 14. 3. 2011 a končí 14. 4. 2011. Výhry jsou soutěžícím předávány průběžně tím, že organizátor kontaktuje vybrané soutěžící. Výhra není právně vymahatelná. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo příspěvky soutěžících odmítnout, vyřadit (i zpětně) nebo celou soutěž zrušit. Soutěžící dává organizátorovi soutěže souhlas s využíváním svých osobních údajů.

Webové stránky soutěže: http://soutez-flashlube.ochranamotoru.cz

Profil Flashlube CZ na Facebooku: www.facebook.com/OchranaMotoru

›› Zpět