rešerše webuBřetislav Jan Procházka a Jindřich Kubias

Na den přesně před osmdesáti lety, tedy dne 25. 4. 1936, vydali se na cestu kolem světa ve voze Škoda Rapid dva čeští cestovatelé: Břetislav Jan Procházka a Jindřich Kubias.

Číst celý článek ... ››
25.4.2016, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do benzinuAuto-Moto

Areál Motorland Bělá: terénní Toyota

Ve dnech 26. až 28. června 2015 proběhl v bývalém vojenském areálu u Bělé pod Bezdězem už sedmý ročník otevřeného offroad srazu Land Cruiser Party.

Číst celý článek ... ››
29.6.2015, ToSiPiš.cz: HOMEAutodíly 4WD / 4×4Auto-Moto

Auta na plyn LPG a CNG

Na varšavském výstavišti Expo XXI se letos ve dnech 5. a 6. března už pošesté pořádal úspěšný veletrh GasShow, zaměřený na využívání zkapalněného ropného plynu LPG a stlačeného zemního plynu CNG.

Číst celý článek ... ››
7.3.2015, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Automobilový veletrh v SRN

Letošní, již tradiční automobilový veletrh Automechanika, pořádaný každoročně ve Frankfurtu nad Mohanem, přilákal celou řadu nových vystavovatelů. Expozici veletrhu navštívilo 140.000 návštěvníků ze 173 zemí. Zhruba čtvrtina vystavovatelů prezentovala produkty a řešení pro užitková vozidla.

Číst celý článek ... ››
20.9.2014, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Veletrh GasShow 2014

Kdo by se ještě před několika málo lety nadál, že motorová aditiva budou samostatnou kategorií takových významných veletrhů, jakými je GasShow, mezinárodně uznávaný evropský veletrh, zaměřený na plynový pohon.

Číst celý článek ... ››
1.4.2014, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do LPGAuto-Moto

V uplynulém roce se našim marketérům a textařům úspěšně dařilo spolupracovat s motoristickým časopisem Off Road Revue. V článku najdete několik ukázek z naší činnosti.

Číst celý článek ... ››
10.1.2014, ToSiPiš.cz: HOMEInformační službyAuto-Moto

Nedávno jsme se věnovali páru zajímavých bicyklů a dnes tu máme několik motorových vozidel. Jak tak chodíme centrem Prahy, tu a tam někdo z nás vyfotí nějakou novou neobvyklost. Tak tady některé z nich jsou.

Číst celý článek ... ››
3.12.2013, ToSiPiš.cz: HOMERešerše, výzkumAuto-Moto

Po Praze jezdí spousta zajímavostí. Někdy jen stačí s fotoaparátem projít pár ulicemi. Podívejme se alespoň na některé z náhodných úlovků našich redaktorů.

Číst celý článek ... ››
30.9.2013, ToSiPiš.cz: HOMERešerše, výzkumAuto-Moto

Tuzemský dovozce značkových autodílů Terrain Tamer pro off-road vozidla s pohonem na 4WD / 4×4, byl jedním ze sponzorů letošního ročníku tradičního off-road setkání Land Cruiser party 2013.

Číst celý článek ... ››
24.6.2013, ToSiPiš.cz: HOMEAutodíly 4WD / 4×4Auto-Moto

Náhradní díly pro terénní vozidla 4WD

Silné motory, členitý exteriér a vítr ve vlasech. – To je požitek z jízdy v terénním off-road automobilu s pohonem na všechna čtyři kola, tedy s pohonem 4 × 4. – Abyste si však mohli cestování nespoutanou přírodou opravdu bezstarostně vychutnat, potřebujete nejen silné, ale také kvalitní a dobře servisované vozidlo. Jedině pak totiž můžete všechny všední starosti opravdu hodit za hlavu.

Číst celý článek ... ››
25.3.2013, ToSiPiš.cz: HOMEAutodíly 4WD / 4×4Auto-Moto
12.3.2013, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

GasShow 2013 bude i letos opět ve Varšavě

Chcete vědět, jak ten strip pokračuje?

Číst celý článek ... ››
28.2.2013, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsAuto-Moto

Mapa plnicích stanic LPG v ČR

Aktualizovali jsme seznamy čerpacích stanic CNG a LPG na webu SlapniNaPlyn.cz.

Číst celý článek ... ››
24.10.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Mezinárodní veletrh zařízení autoopraven, čerpacích stanic, náhradních dílů a autopříslušenství

logo veletrhu Automechanika

V září se ve Frankfurtu nad Mohanem uskutečnil další ročník uznávaného mezinárodního automobilového veletrhu Automechanika. I letos velkolepě pojatý je zaměřen na zařízení autoopraven, čerpacích stanic, náhradních dílů a autopříslušenství. Automechanika je mezi podobnými veletrhy vnímána jako hlavní světová událost automobilového aftermarketu. Jedná se o vůbec největší světový veletrh automobilových komponentů.

Číst celý článek ... ››
17.10.2012, ToSiPiš.cz: HOMEFlashlubeAuto-Moto

Na autodromu v Hradišti u Písku se 9. září 2012 uskutečnilo mezinárodní mistrovství republiky v supermotu. Letos šlo už o předposlední závod domácího otevřeného šampionátu. Pro milovníky malých motorek to byl jednoznačně jeden z vrcholů sezony. Pro místní navíc záležitost srdeční, neboť právě na místním okruhu se v roce 1999 uskutečnil první závod supermoto na území České republiky vůbec.

Číst celý článek ... ››
14.9.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do naftyAuto-Moto

Výhodný nákup aditiva do LPG

Už pátým rokem je automobilovým spotřebitelům k službám oficiální zastoupení Flashlube CZ pro Českou a Slovenskou republiku. U příležitosti pětiletého výročí si česká kancelář připomíná úspěšnou historii aditiv Flashlube ve světě i v česko-slovenském regionu. Souběžně s tím běží na webu www.MotorovaAditiva.cz velká akce s produkty Flashlube.

Číst celý článek ... ››
9.9.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Výhodný nákup aditiva do LPG

Pojem motorová aditiva pro LPG/CNG byl ještě před několika lety téměř neznámý pojem. Tým Flashlube CZ se výrazným způsobem podílel na propagaci motorových aditiv pro LPG/CNG a jejich přínosu pro řidiče vozidel s pohonem na plyn. U příležitosti výročí byli zaregistrovaní řidiči vozidel s pohonem na LPG a CNG osloveni s ojedinělou a časově omezenou akční nabídkou Flashlube.

Číst celý článek ... ››
2.8.2012, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto


Zvětšit mapu

Odběrní místo pro zboží Flashlube najdete nyní nově v centru jihočeského města Písek na adrese Gregorova 125/8. V místním skladu Flashlube si můžete osobně vyzvednout dostupné nebo objednané zboží z e-shopu www:Motorova Aditiva.cz.

Číst celý článek ... ››
15.6.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Australská společnost Flashlube představila pro rok 2012 další novinku z oblasti motorových aditiv do LPG a CNG – vylepšenou verzi podtlakového dávkovače Valve Saver Kit. Vylepšená dávkovací sada se může pochlubit například zdokonalenou konstrukcí, moderním vzhledem a senzorem v podobě LED diody, která hlídá nízkou hladinu aditiva.

Číst celý článek ... ››
1.4.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

test pro aditiva do LPG

Možná vás překvapí, že jízda na různé plynové směsi není módní záležitostí posledních let, ale je spojena už se samotnými počátky automobilismu. To byl věk vynálezců a objevitelů. V letech mezi první a druhou světovou válkou, kdy hospodářské těžkosti vyvolávaly společenskou poptávku po alternativních, dostupnějších a cenově přijatelnějších palivech, přišel čas inovátorů, marketérů a spotřebitelů.

Číst celý článek ... ››
16.3.2012, ToSiPiš.cz: HOMERešerše, výzkumAuto-Moto

Gas Show 2012 hala s logem Flashlube

Mezinárodní veletržní výstava Gas Show 2012 je bezesporu největší a nejdůležitější evropská událost v oblasti LPG, CNG a dalších alternativních paliv. Rok co rok také přitahuje stále větší pozornost. Na letošním ročníku, který ve Varšavě probíhal ve dnech 7. a 8. března 2012, se představilo přes 150 společností z celého světa, a to více než šesti tisícům návštěvníků z řad laiků i profesionálů. Hlavním strategickým partnerem celé velkolepé události byl výrobce kultovních motorových aditiv – společnost Flashlube.

Číst celý článek ... ››
9.3.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto
3.12.2011, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do LPGAuto-Moto

logo spotřebitelské organizace TÜV

Mezinárodně uznávané spotřebitelské sdružení TÜV NORD v rozsáhlém testu zdokumentovalo jednoznačný přínos motorových aditiv Flashlube. Motor s pohonem na LPG, který není ošetřován kvalitními aditivy, je vystavován zvýšenému riziku poškození.

Číst celý článek ... ››
1.12.2011, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do LPGAuto-Moto

V posledních letech se postupně už i méně informovaní motoristé naučili používat motorová aditiva, která se přidávají do palivové směsi. Praxe i odborné testy hovoří jasně: S aditivy majitel auta šetří motor, prodlužuje životnost motoru a lépe využívá možnosti motoru obecně. Ve výsledku se s aditivy najezdí více kilometrů za méně peněz.

Číst celý článek ... ››
27.9.2011, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do LPGAuto-Moto

web copywriting pro mezinárodní automobilovou společnost

České zastoupení společnosti Flashlube (motorová aditiva) patří mezi naše vážené a stálé klienty. V nedávné době jsme s radostí přijali nabídku na zpracování některých textů pro oficiální web mateřské společnosti Flashlube se sídlem v australském západním Melbourne.

Číst celý článek ... ››
23.5.2011, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingAuto-Moto

Autocentrum Dojáček

Autocentrum Dojáček, přední tuzemský dealer automobilů Fiat, uzavřel smlouvu o spolupráci s autorizovaným dovozcem australských motorových aditiv Flashlube. Je to vstřícná odpověď na rostoucí zájem motoristů o auta s pohonem na zkapalněný ropný plyn (LPG). Tiskovou zprávu si můžete přečíst na stránkách autorizovaného dovozce motorových aditiv: www.OchranaMotoru.cz.

Číst celý článek ... ››
17.5.2011, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

ocenění INPRO 2011 pro dávkovač Flashlube

Na právě ukončeném mezinárodním veletrhu GasShow 2011, který ve dnech 11. a 12. března 2011 proběhl v polské Varšavě, získala dávkovací souprava Flashlube Electronic Valve Saver Kit prestižní odbornou cenu INPRO 2011.

Číst celý článek ... ››
18.3.2011, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

vědecký výzkum Flashlube

Značková aditiva nelze kombinovat s jinými příměsnými kapalinami. Výrobce Flashlube varuje před lidovými experimenty s motorovými aditivy.

Číst celý článek ... ››
14.3.2011, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

vizitka Flashlube CZ na sociální síti Facebook

Za správnou odpověď na jednoduchou otázku vás čekají hodnotné ceny. – Dobrodružná knížka nebo dobrý šikovný pomocník pro úsporné cestování.

Číst celý článek ... ››
13.3.2011, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

ekonomický provoz automoilů na plyn

Chcete se rychle zorientovat ve světě aut s pohonem na plyn LPG / CNG? Navštivte web www.SlapniNaPlyn.cz.

Číst celý článek ... ››
5.3.2011, ToSiPiš.cz: HOMEGhostwritingAuto-Moto

v chladném počasí potřebuje diesel maximální ochranu

„Ráno jsem potřeboval jet do práce, ale zamrzla mi v autě nafta, takže jsem nikam jet nemohl,“ říká mladík v reportáži TV NOVA z uplynulého víkendu. Do Česka se vrátily tuhé mrazy. Na Horské Kvildě byl v noci mráz minus dvacet osm stupňů Celsia. Zaváté silnice vypadají jako někde na kanadském severu.

Číst celý článek ... ››
2.2.2011, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do naftyAuto-Moto
Frank  Hutchinson z Flashlube V nedávné době se objevila další vlna neznačkových kapalin, o kterých někteří automobiloví prodejci tvrdí, že je to „něco jako Flashlube“. – To jsme zažili už mnohokrát. Po celém světě občas dochází k pokusům nabízet servisním pracovníkům i koncovým uživatelům různé náhražky, které údajně dokážou řešit závažné problémy s ventilovými sedly.
Číst celý článek ... ››
9.12.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

kolona aut u zasněženého Národního divadla

Co se děje v dieselovém motoru během mrazu, to vám řekne každý motorista: V naftě se vlivem nízké teploty začnou srážet parafíny. Klidně projdou i čerpadlem, ale hned potom na filtru utvoří voskový koláč, přes který už palivo dál nepustí. Jezdit se pak dá jen s velkými obtížemi (ovšem chudák motor), nebo vůbec. Lidově se tomuto stavu nesprávně říká „mrznutí nafty“ nebo také „mramorování paliva“. Všichni ho znají, ale málokdo vám řekne, jak takovému promrznutí palivového potrubí u dieselových motorů zabránit. – S příchodem mrazů a kalamitního počasí myslete včas na péči o naftový motor.

Číst celý článek ... ››
6.12.2010, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do naftyAuto-Moto

Tenhle chlapík si nechává říkat Roothy a je hvězdou australských pořadů na způsob českého Auto-Moto Revue a časopisů a la Svět motorů. Dává tipy, co je na trhu kvalitního a jak doporučované produkty používat. Roothyho doporučení má váhu. Všimněte si toho nadšení a jiskřiček v očích. K čemu je Flashlube Diesel Conditioner, jak je skvělý a jak se aplikuje, to pochopíte i bez znalostí australské angličtiny.

Číst celý článek ... ››
18.10.2010, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do naftyAuto-Moto

ukázka vstupenky

Patříte mezi naše stálé nebo potencionální klienty a ještě nemáte voucher na letošní letecký den? Napište si o něj, dokud je čas. Co můžete očekávat letos? Prohlédnete si nová letadla předních výrobců od business jetu po lehká sportovní letadla. Uvidíte poslední novinky ve vývoji motorů a avionice a zároveň produkty a služby pokrývající každé odvětví všeobecného letectví.

Číst celý článek ... ››
5.10.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsAuto-Moto

Upozornění autorizovaného dovozce Flashlube. Určeno všem spotřebitelům! Na českém trhu se v nedávné době začaly objevovat motorové příměsi do paliv a olejů, které jsou vedle svého skutečného názvu greenADD falešně označeny názvem FLASH LUBE, ačkoli s touto celosvětově uznávanou značkou aditiv nemají nic společného. Upozorňujeme proto všechny spotřebitele z řad motoristů, aby byli při nákupu motorových aditiv obezřetní.

Číst celý článek ... ››
30.8.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

„Drahé billboardové kampaně jsme nahradili komunikací z očí do očí“, říká vedoucí českého zastoupení Flashlube. Letošní brněnský veletrh Autotec byl ve srovnání s předešlými ročníky plný změn. Vzhledem ke stávající hospodářské situaci jej organizátoři pro tento rok spojili s partnerským veletrhem Autosalon. I přes zajímavý několikadenní program si někteří vystavovatelé stěžovali na malý zájem a z jejich pohledu nízký počet návštěvníků.

Číst celý článek ... ››
13.8.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsAuto-Moto

Brněnské výstaviště se již od soboty točí kolem motorismu. I vy můžete letošní veletrh Autotec & Autosalon 2010 navštívit, a to do tohoto čtvrtka, kdy se brány výstaviště uzavřou. Co je na veletrhu k vidění?

Vyjádřeno v číslech se jedná o přibližně 360 zajímavých vystavovatelů. Hlavním účelem návštěvy většiny lidí je pochopitelně vidět jednotlivé exponáty v reálném světě na vlastní oči, osahat si je a získat i případné další informace z první ruky.

Číst celý článek ... ››
9.6.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

logo Autotec

Od 4. do 10. června 2010 bude Brno patřit milovníkům automobilismu

Číst celý článek ... ››
17.5.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

ukázka bloku motoru, na němž je dobře vidět účinnost Flashlube

Produkty značky Flashlube, určené pro ochranu ventilů a motorů, si automobilistickou veřejnost získaly svou kvalitou i cenovou dostupností. Zajímavou zkušenost udělal v tomto ohledu Gary...

Číst celý článek ... ››
15.3.2010, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do LPGAuto-Moto

Obrázek formuláře

Maximální vstřícnost vůči spotřebitelům. Zákazníci si mohou zdarma prodloužit záruku pro soupravu k ochraně ventilů.

Číst celý článek ... ››
26.2.2010, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do LPGAuto-Moto

Diesel Conditioner v 250 ml balení

Jak můžete udržovat dieselový palivový systém v dobré kondici? Přidávejte kvalitní a šetrná aditiva do pohonných hmot (PHM)

Číst celý článek ... ››
15.2.2010, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do naftyAuto-Moto

Uplynulý rok 2009 byl pro motorová aditiva značky Flashlube úspěšný na světovém i tuzemském trhu. Za účinnou dosavadní spolupráci děkujeme všem našim obchodním partnerům. Děkujeme také všem našim stálým zákazníkům, kteří v uplynulém roce do automobilového oleje a pohonných hmot dodávali přísady značky Flashlube. Věříme, že se vám všem produkty Flashlube osvědčily.

uloupený český text
Na print screenu obrazovky v rámečku výše můžete vidět text, který z oficiálních stránek českého dovozce Flashlube uloupila jistá slovenská firma a pro publikování na svém webu ho pouze drobně „poslovenčila“.

Číst celý článek ... ››
20.1.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

znak paliva LPG

Jezdíte na LPG? Přečtete si několik důvodů proč byste měli používat Flashlube Valve Saver Fluid. – Máte moderní auto. Tak využijte jeho možnosti a jezděte efektivně, šetrně i úsporně.

Číst celý článek ... ››
16.12.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do LPGAuto-Moto

Ocenění pro Flashlube

Společnost Don Kyatt Group, která je držitelkou značky Flashlube a která prodává stejnojmenné přísady do automobilových olejů a do pohonných hmot, získala prestižní ocenění australské automobilové asociace. Společnost se zároveň dostala do finále úspěšných prodejních programů.

Číst celý článek ... ››
20.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

Trysky před a po aplikaci Flashlube

Flashlube Injector Cleaner je bezsirný syntetický čistič vstřikovacích trysek, který účinně vyčistí palivový systém vašeho benzinového motoru. Má výborné mazací vlastnosti, díky nimž účinně chrání provoz auta.

Číst celý článek ... ››
12.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do benzinuAuto-Moto

Obal od Flashlube Electronic Valve Saver Kit

„Půjdu do toho," říká jeden z motoristů. Ví totiž, že ušetří až několik tisíc korun. Ušetřete i vy a získejte elektronickou soupravu k ochraně ventilů za zvýhodněnou cenu.

Číst celý článek ... ››
8.10.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do benzinuAuto-Moto

Podívejte se na propagační video se základními informacemi o výhodách plynoucích z využívání přípravků a produktů Flashlube. Ve videu uvidíte mazivo na ochranu ventilů u LPG a CNG, opotřebení ventilů u LPG (a rozdíl při použití Flashlube), dávkovací soupravy, video obsahuje také informace o vstřikovači trysek a zmínky o dalších produktech.

¨ Číst celý článek ... ››
30.6.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Aero Expo Europe Prague 2009

Jsme rádi, že si naši klienti a obchodní partneři mohli díky našim zvýhodněným vstupenkám tento víkend naplno užít ojedinělou prezentační sešlost Aero Expo Prague 2009. Mnozí z šedesáti námi obdarovaných tuto jedinečnou příležitost využili. Z blízka si prohlédli interiéry a exteriéry celé řady tradičních i zcela nových typů letadel a helikoptér. Pro ty z vás, kteří jste z nějakého důvodu neměli příležitost, máme alespoň malé video z dílny FullFlap TV...

Číst celý článek ... ››
25.5.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisAuto-Moto

ukázka vstupenky

Mít tak křídla...! Pokud patříte mezi milovníky leteckých ideálů, volnosti a výkonnosti, zpozorněte! V těchto dnech rozesíláme všem našim dlouhodobým klientům a obchodním partnerům zvýhodněný voucher pro vstup na ojedinělou mezinárodní expozici letecké techniky, která bude k vidění na výstavišti Praha-Letňany ve dnech 22–24 května tohoto roku. Pokud jste z nějakého důvodu naši zvýhodněnou vstupenku nedostali a byli jste v uplynulých patnácti měsících našimi klienty nebo v nějakém smyslu partnery, určitě nás co nejdříve kontaktujte.

Číst celý článek ... ››
28.3.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsAuto-Moto