Rok průmyslu a technického vzdělávání

Dne 31. 3. 2015 byl spuštěn web ambiciózního popularizačního projektu Rok průmyslu a technického vzdělávání. Podílíme se na redakční správě portálu a jednání s partnery projektu.

Číst celý článek ... ››
31.3.2015, ToSiPiš.cz: HOMERedakční službyAkce a události

Partyzánský soud Lanškroun

Poválečný partyzánský soud v Lanškrouně probíhal na tamním náměstí ve dnech 17. a 18. května 1945. Nepříliš známá událost je zdokumentována na množství unikátních fotografií…

Číst celý článek ... ››
17.3.2015, ToSiPiš.cz: HOMERešerše, výzkumVýzkum, analýzy

Úspěšnou knihu spoluvytváří editor

Víkendová příloha Magazínu DNES přinesla hezký Speciál knihy. Vedle přehledu nejčtenějších detektivek, kuchařek či komiksů je uvnitř i přehled několika klíčových kroků, které je třeba udělat, aby se z knihy stal – když ne bestseller – tak v nějakém smyslu úspěšná kniha.

Číst celý článek ... ››
16.3.2015, ToSiPiš.cz: HOMERedigováníRedakční poznámky

Jaroslav Boudný

TV NOVA, Magazín Víkend z 10. 3. 2015: Reportáž na téma VYŠEHRADŠTÍ JEZDCI (cca 8:25 až 15:45), včetně upoutávky na Jaboudovu úspěšnou knihu Trafouš, páskové, Vyšehradští jezdci a jiné vzpomínky, který v pořadu vystupuje jako pamětník. Tato úspěšná kniha je k prodeji například na webu nakladatele. – Viz webové stránky www.Jaboud.cz.

Číst celý článek ... ››
12.3.2015, ToSiPiš.cz: HOMEStínadlaReklama, marketing

Samsung Galaxy Note

Píšete si pracovní poznámky do chytrého telefonu? Zápis přímo do mobilu má své výhody, zvlášť když ovládáte psaní perem po displeji. Problém může nastat při exportu do počítače, ve kterém chcete své poznámky dále upravovat. Následující postup je určen pro majitele Samsung Galaxy Note 3 a kompatibilních zařízení, kteří chtějí své poznámky z S NOTE exportovat do počítače (PC).

Číst celý článek ... ››
11.3.2015, ToSiPiš.cz: HOMERedigováníOsobní růst

Auta na plyn LPG a CNG

Na varšavském výstavišti Expo XXI se letos ve dnech 5. a 6. března už pošesté pořádal úspěšný veletrh GasShow, zaměřený na využívání zkapalněného ropného plynu LPG a stlačeného zemního plynu CNG.

Číst celý článek ... ››
7.3.2015, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto
›› Zpět