Po Praze jezdí spousta zajímavostí. Někdy jen stačí s fotoaparátem projít pár ulicemi. Podívejme se alespoň na některé z náhodných úlovků našich redaktorů.

Číst celý článek ... ››
30.9.2013, ToSiPiš.cz: HOMERešerše, výzkumAuto-Moto

Jan Kameníček není jen generálním ředitelem HP Vaše literatura

Snad až příliš zdánlivě zbytečným dojmem působí navenek obálka knižního rozhovoru Jiřího Lojína s českým spisovatelem Janem Kameníčkem. Přitom se za ní skrývá kniha, která je cennou výpovědí o spisovatelském řemesle. Číst by ji měl každý, kdo se zajímá o tvůrčí psaní nebo moderní českou literaturu. Zdánlivé zbytečnosti vyšly před několika málo dny.

Recenze knihy | Jan Kameníček – Jiří Lojín: Zdánlivé zbytečnosti. Powerprint, Praha 2013, s. 190.

Číst celý článek ... ››
16.9.2013, ToSiPiš.cz: HOMERozvoj osobnostiVýzkum, analýzy

Časopis dTest

Po zveřejnění našeho článku dTest a mykotoxiny - Svijany nám tak nějak zhořkly, jsme zažili několik zajímavých diskuzí. Některé byly věcné, jiné (ze strany vyhraněných příznivců té či druhé strany mykotoxinového sporu) zbytečně emotivní. Časopis dTest je dobrý spotřebitelský nástroj, pokud ho správně používáte. Sami patříme mezi jeho dlouholeté odběratele. Jako kterýkoli jiný časopis má ale i dTest své limity. Pokusili jsme se zpracovat přehled důležitých faktorů, které může být praktické vzít v úvahu při jeho čtení.

Číst celý článek ... ››
9.9.2013, ToSiPiš.cz: HOMEInformační službyVýzkum, analýzy

Loopybal
Zdroj: Youtube.com / Loopyball.de

V praxi tyhle zlepšováky asi nevyužijete, ale podívat se na ta videa stojí za to. Popelářský nakladač, který rozdrtí vrak osobního vozidla, vrhač balíků slámy ani vylepšení fotbalu nafouknutím jednotlivých hráčů do bublin každý den neuvidíte…

Číst celý článek ... ››
3.9.2013, ToSiPiš.cz: HOMEInternetový marketingRedakční poznámky
›› Zpět