Prodejní tahák KFC

V uplynulých měsících jsme pracovali na několika projektech zaměřených na marketing research. Takový marketingový průzkum trhu má například za cíl sbírat informace o zákaznících a konkurenčních obchodech (vůči našim klientům). Vedle sběru a třídění balíku relevantních dat je to ale pokaždé taky příležitost pro odhalení nejrůznějších marketingových špílců. Roztodivné nápisy v zákulisí českých obchodů nezklamaly ani tentokrát…

Číst celý článek ... ››
26.5.2013, ToSiPiš.cz: HOMEInternetový marketingVýzkum, analýzy

Renesanční Slavonice, zvané také malá Telč

Slavonice jsou skrytá renesanční perla na pomezí Moravy a Čech. Původně bohaté město začalo během sedmnáctého století postupně upadat. Prohnala se jít třicetiletá válka v podobě rabování Švédů, řádil zde mor a později velký požár. Zřejmě největší ránu dostaly upadající Slavonice v roce 1760, když byla poštovní cesta z Vídně na Jihlavu přeložena do Znojma. Přes Slavonice se přestalo jezdit a město se ocitlo na periferii.

Číst celý článek ... ››
14.5.2013, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství

S tím, že byznys plán je nesmysl nesouhlasíme

V podnikání dá hlavně na pocity a intuici. Na byznys plány rezignoval už dávno. „Byznys plán je nesmysl. Plní se jen na papíře. Dvacet tři let podnikám bez něho. Pokud se lidem restaurace líbí, tak se začne plnit. Z toho vzniká zisk. Obráceně to nefunguje,“ vysvětluje s tím, že není třeba mít strach. Lidé jíst nepřestanou a krize jednou přejde. Navíc krizi ve svém byznyse prý ani nepocítil.

Číst celý článek ... ››
13.5.2013, ToSiPiš.cz: HOMEByznys plánReklama, marketing

Pivovarský Dvůr ve městě Dačice

Budete-li projíždět městem Dačice, zastavte se na jídlo přímo v centru města, v bývalém pivovaru. Najdete ho hned u náměstí, vedle budovy starého zámku.

Číst celý článek ... ››
6.5.2013, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství
›› Zpět