Sociální spamová hláška

Elektronickou poštou se šíří další nebezpečný spam. Snaží se působit dojmem, že je určen pouze tobě. Kdosi neznámý jako by se tě snažil dobrácky upozornit.

Číst celý článek ... ››
28.3.2013, ToSiPiš.cz: HOMEAnalýzyVýzkum, analýzy

Náhradní díly pro terénní vozidla 4WD

Silné motory, členitý exteriér a vítr ve vlasech. – To je požitek z jízdy v terénním off-road automobilu s pohonem na všechna čtyři kola, tedy s pohonem 4 × 4. – Abyste si však mohli cestování nespoutanou přírodou opravdu bezstarostně vychutnat, potřebujete nejen silné, ale také kvalitní a dobře servisované vozidlo. Jedině pak totiž můžete všechny všední starosti opravdu hodit za hlavu.

Číst celý článek ... ››
25.3.2013, ToSiPiš.cz: HOMEAutodíly 4WD / 4×4Auto-Moto

Kon-Tiki

Dobrodružný snímek mapuje známou plavbu Thora Heyerdahla, kterou v roce 1947 uskutečnil z Peru do Polynésie. Barevná rekonstrukce s kvalitním hereckým obsazením dává legendární výpravě nový rozměr.

Číst celý článek ... ››
24.3.2013, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPříroda, cestování

Pátrání po Sugar Manovi je mimořádně pozitivním příběhem z negativní doby. Je to o příběh o americkém hudebníkovi, který byl v Jihoafrické republice slavnější než Rolling Stones a Elvis Presley dohromady. Ale nevěděl o tom. Když to pak ve svých 56 letech zjistil, zůstal stejně skromný a bezprostřední, jakým byl po celý život. Pátrání po Sugar Manovi je filmem, který stojí za to vidět.

Film Hledání Sugar Mana

Recenze filmu | Pátrání po Sugar Manovi / Searching for Sugar Man. Režie: Malik Bendjelloul. Hudba: Sixto Rodriguez. České titulky. Švédsko / Velká Británie, 2012, 86 minut.

Číst celý článek ... ››
16.3.2013, ToSiPiš.cz: HOMERešerše, výzkumVýzkum, analýzy
12.3.2013, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto
›› Zpět