Every Cleaning Service

Nové webové stránky nabízejí profesionální úklid firem a čištění průmyslových objektů.

Číst celý článek ... ››
28.9.2012, ToSiPiš.cz: HOMETvorba webové stránkyReklama, marketing

Autorský koncert hudebního skladatele a kytaristy Lukáše Sommera nese název stejnojmenného debutového alba, kterým tento mladý umělec shrnuje svou dosavadní kytarovou tvorbu.

kytary od Richarda Hruše

Zazní skladby inspirované poezií, přírodou, výtvarným uměním, literaturou, ale také hudebními formami z dob baroka a klasicismu. Lukáš Sommer hraje na unikátní mistrovský nástroj z limitované double top edice, která je dílem českého kytaráře Richarda Hruše.

Číst celý článek ... ››
25.9.2012, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisAkce a události

Na autodromu v Hradišti u Písku se 9. září 2012 uskutečnilo mezinárodní mistrovství republiky v supermotu. Letos šlo už o předposlední závod domácího otevřeného šampionátu. Pro milovníky malých motorek to byl jednoznačně jeden z vrcholů sezony. Pro místní navíc záležitost srdeční, neboť právě na místním okruhu se v roce 1999 uskutečnil první závod supermoto na území České republiky vůbec.

Číst celý článek ... ››
14.9.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do naftyAuto-Moto

Výhodný nákup aditiva do LPG

Už pátým rokem je automobilovým spotřebitelům k službám oficiální zastoupení Flashlube CZ pro Českou a Slovenskou republiku. U příležitosti pětiletého výročí si česká kancelář připomíná úspěšnou historii aditiv Flashlube ve světě i v česko-slovenském regionu. Souběžně s tím běží na webu www.MotorovaAditiva.cz velká akce s produkty Flashlube.

Číst celý článek ... ››
9.9.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto

Spisovatel Jan Kameníček buduje pro čtenáře už přes dvě desetiletí svůj vlastní kafkovskou atmosférou prosycený virtuálně realistický svět. Ne jako kafkovský epigon, ale jako zdatný pokračovatel těch nejlepších kafkovských tradic. Tímto směrem jde i Kameníčkova nová sbírka Ikarovy monology, čtrnáct příběhů včetně úvodu a závěru, které můžete dílem prožít a dílem zaslechnout. Druhá varianta je pro čtenářský prožitek přirozenější.

Jan Kameníček - nová kniha   předešlá kniha Jana Kameníčka

Recenze knihy | Jan Kameníček: Ikarovy monology. Praha 2012, 125 s.

Číst celý článek ... ››
2.9.2012, ToSiPiš.cz: HOMERedakční službyOsobní růst
›› Zpět