Centrálním námětem Ferrazziho knihy jsou mezilidské vztahy a networking (respektive vytváření sítě kontaktů). Je to kniha o budování pozice, nikoli však ve smyslu mocenském, ale ve smyslu vztahovém. Sami se můžete něco naučit. S Ferrazziho pomocí však zároveň něco dozvíte o budování propojených sociálních vazeb mezi mocnými ve vaší obci, ve vašem městě i mezi mocnými této planety. Přesto všechno je Ferrazziho kniha určena všem, kteří se vzájemné sociální vazby chtějí naučit vytvářet.

kniha Keith Ferrazzi - Nikdy nejez sám

Recenze knihy | Keith Ferrazzi – Tahl Raz: Nikdy nejez sám. Umění networkingu – jak budovat a rozvíjet pracovní vztahy. Jan Melvil, Brno 2010, s. 296.

Číst celý článek ... ››
30.8.2012, ToSiPiš.cz: HOMEMarketingový plánOsobní růst

Koala medvídkovitý (medvídek koala) patří k maskotům Austrálie. Podívejte, jak si zvědavý koala koncem letošního srpna v australském státě Queensland stopnul jedno z vodáckých plavidel, které plulo kolem něho.

Číst celý článek ... ››
30.8.2012, ToSiPiš.cz: HOMEabcPřírody.czPříroda, cestování

Přejete si vytvořit okrasnou, nebo užitkovou zahradu? Pokud je vaše lokalita v okolí Prahy, zahradníci Tomáš a Jana Kavkovi vytvoří zahradní oázu přesně podle vašeho přání. Nejprve na základě vašich představ upraví a vymodelují povrch. Následně proběhne výsadba stromků a menších dřevin, vznikne zahradní jezírko. Podle projektu ing. Kavkové se na vhodná místa umístí estetické skalky a chodníčky. Okolí výsadby doplní mulčovací kůra nebo říční oblázky. Nakonec přijde osev trávy, abyste okolo domu měli pěkný a hustý trávník.

Číst celý článek ... ››
3.8.2012, ToSiPiš.cz: HOMEZahradnické službyReklama, marketing

Výhodný nákup aditiva do LPG

Pojem motorová aditiva pro LPG/CNG byl ještě před několika lety téměř neznámý pojem. Tým Flashlube CZ se výrazným způsobem podílel na propagaci motorových aditiv pro LPG/CNG a jejich přínosu pro řidiče vozidel s pohonem na plyn. U příležitosti výročí byli zaregistrovaní řidiči vozidel s pohonem na LPG a CNG osloveni s ojedinělou a časově omezenou akční nabídkou Flashlube.

Číst celý článek ... ››
2.8.2012, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

Český spisovatel Jan Kameníček, literárními kritiky opěvovaný výrazný představitel tvůrců kafkovského typu, přichází na tuzemský knižní trh s novým titulem. Jeho název zní: Ikarovy monology. Proč? Nebo, od čeho je odvozen? Odpověď leží možná zčásti ukryta v proudu jednotlivých povídek, zčásti si na ni musí každý čtenář odpovědět sám.

spisovatel Jan Kameníček - nová kniha

Recenze knihy | Jan Kameníček: Ikarovy monology. Praha 2012, 125 s.

Číst celý článek ... ››
2.8.2012, ToSiPiš.cz: HOMEInformační službyOsobní růst
›› Zpět