Tým Google Street View dokončil svou „skenovací misi“ po Amazonii. S tříkolkou Street View, která snímala i ulice Starého města v Praze, projel na člunu část řeky Rio Negro poblíž města Manaus.

Číst celý článek ... ››
18.4.2012, ToSiPiš.cz: HOMEMonitoring médiíPříroda, cestování

Recenze filmu | Železná lady / The Iron Lady. Režie: Phyllida Lloyd, hudba: Thomas Newman. Hlavní role: Meryl Streep. Velká Británie, 2011, 105 minut

Do začátku promítání zbývá něco málo před deset minut a do českokrumlovského kina Družba se pomalu začínají stahovat diváci. Vypadá to, že tu nakonec nebudeme sami. U vstupu stojící vysloužilý uvaděč s býčí šíjí, jakoby ale vypadl z nějakého ruského kinotěatru. A ještě ke všemu mi v mých téměř čtyřiceti tyká:

„S bundou tě dovnitř nepustim.“

Číst celý článek ... ››
15.4.2012, ToSiPiš.cz: HOMEMonitoring médiíOsobní růst

Ústředním tématem 36. kolegia Akademie Jaroslava Foglara byla otázka: Nakolik jsou prvky Foglarova díla a skautské metodiky nosným pilířem činnosti současného 2. oddílu Hoši od Bobří řeky? Hlavním hostem večera byl Aleš Vitinger, donedávna vůdce Dvojky, aktuálně zástupce oddílového vedoucího. Přítomno bylo i několik členů či vedoucích Dvojky z předešlých období: Josef Bláha (Řešetlák), Jan Klepáč (Jenda. K), Větřík…

Číst celý článek ... ››
11.4.2012, ToSiPiš.cz: HOMEJaroslav FoglarAkce a události

Vytvořili jsme webové stránky pro ruční kytarářskou dílnu Richard Hruš. – Dokonce 2×! Co se stalo? Po vytvoření první verze v HTML 5, na které jsme spolupracovali s americkým partnerem, dolehla na zámořského spolupracovníka tamní ekonomická tíseň. Snad důsledkem toho již připravovaný web vyladit nezvládl. V presu času jsme se pokorně vrátili k HTML 4. Ještě nás čeká drobné dolaďování. Podstatné samozřejmě je, že klient je s prací i přes námi nezaviněné potíže spokojen.

Číst celý článek ... ››

1.4.2012, ToSiPiš.cz: HOMETvorba webové stránkyReklama, marketing

Australská společnost Flashlube představila pro rok 2012 další novinku z oblasti motorových aditiv do LPG a CNG – vylepšenou verzi podtlakového dávkovače Valve Saver Kit. Vylepšená dávkovací sada se může pochlubit například zdokonalenou konstrukcí, moderním vzhledem a senzorem v podobě LED diody, která hlídá nízkou hladinu aditiva.

Číst celý článek ... ››
1.4.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do CNG a LPGAuto-Moto
›› Zpět