Vynikající vizuální podívaná nabízející strhující zážitek v kulisách českého velkoměsta začátku padesátých let 20. století. Kriminální zápletka z doby velkých politických procesů a měnové reformy. Zdánlivě triviální prvorepubliková vloupačka se postupně ztrácí ve složité hře komunistické kontrarozvědky, sovětských poradců a mezinárodní politiky. Takový je český kriminální thriller Ve stínu.

Recenze filmu | Ve stínu / In the Shadow. Režie: David Ondříček. Hudba: Jan P. Muchow, Michal Novinski. Scénář: Marek Epstein. Kamera: Adam Sikora. Hrají: Ivan Trojan, Sebastian Koch, Soňa Norisová, Jiří Štěpnička, Marek Taclík a další. Česko / Slovensko / Polsko, 2012, 101 minut.

Číst celý článek ... ››
17.12.2012, ToSiPiš.cz: HOMEAnalýzyVýzkum, analýzy

Automatická nápověda na webu IKEA
Zobrazení interaktivní asistentky z webových stránek IKEA

Plánujete cestu do některého z obchodů IKEA a chcete se zeptat na otevírací hodiny, dostupnost zboží na skladě nebo služby IKEA obecně? Zeptejte se Anny! – Buďte ale velmi, ale opravdu velmi triviální.

Číst celý článek ... ››
14.12.2012, ToSiPiš.cz: HOMEInformační službyAkce a události
13.12.2012, ToSiPiš.cz: HOMEJaroslav FoglarAkce a události
13.12.2012, ToSiPiš.cz: HOMEabcPřírody.czPříroda, cestování
12.12.2012, ToSiPiš.cz: HOMERozvoj osobnostiAkce a události

Jarmila Křížová, česká spisovatelka

Využijte jedinečnou příležitost a pořiďte si dva úspěšné knižní tituly autorky Jarmily Křížové za cenu jednoho. Dvojice knih Do bytu psa nechci! a Naše patálie a lapálie ve výhodném balíčku za pouhých 249 Kč !

Číst celý článek ... ››
3.12.2012, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisAkce a události

4 tankisté a pes

Momentka ze Spálené ulice v Praze 2: Kdo ví… Možná se tu bude natáčet pokračování seriálu Čtyři z tanku a pes

Číst celý článek ... ››
2.12.2012, ToSiPiš.cz: HOMEJazykové korekturyRedakční poznámky

Na jedno z nejodlehlejších míst světa na nekonečné arktické pláně zamíří další z řady velkoformátových dokumentů kina IMAX s názvem Arktida 3D. V hlavních rolích dokumentárního dobrodružství se představí lední medvědice a její dvě sedmiměsíční medvíďata, kteří každý den bojují o přežití v zemi věčného sněhu a ledu, jenž se stále více zmenšuje a mění působením civilizace a změn klimatu. Polární výprava v kině IMAX Arktida 3D nabízí vedle pohledu na jedinečné místo na Zemi i příběh lásky, rodiny a naděje. – Oficiální text distributora

přírodopisný film

Recenze filmu | Arktida 3D / To the Arctic 3D. Režie: Greg MacGillivray. Hudba: Paul McCartney. Český dabing: Zlata Adamovská aj. USA, 2012, 40 minut

Číst celý článek ... ››
1.12.2012, ToSiPiš.cz: HOMEabcPřírody.czPříroda, cestování
›› Zpět