web copywriting pro e-shop

E-shop VašeČočky.cz patří k předním hráčům svého oboru na českém trhu. Jsme rádi, že jsme si získali jejich důvěru, a mohli jsme v uplynulých měsících intenzivně spolupracovat na tvorbě zbrusu nového čočkového webu. Ve spolupráci i nadále pokračujeme na jiných příbuzných projektech.

Číst celý článek ... ››
30.6.2011, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingReklama, marketing

vytváříme názvy firem, služeb a produktů na klíč

Copywritingová agentura abcRedakce.cz je dlouhodobým a úspěšným konzultantem pro poptávky s předmětem tvorba názvů a marketingové slogany. K tomuto tématu agentura abcRedakce.cz také nedávno připravila podklady, jež posloužily jako podklad článku na serveru Podnikatel.cz (provozovatele je přední česká internetová společnost Internet Info, s.r.o.).

Číst celý článek ... ››
25.6.2011, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingReklama, marketing

skautský spisovatel Miloš Zapletal
Miloš Zapletal – Zet. Foto: Knihkupectví a antikvariát J. Fryče

Na podnět Fryčova knihkupectví v Liberci (mezi knihofily značně proslulého) proběhl 16. června v prostorách knihkupectví zajímavý literární večer. Záštitu nad ním přijal skautský činovník a spisovatel Miloš Zapletal. Jeho hosty byli: nakladatel a editor Zdeněk Bauer, literární odborník Jiří Janáček a dětský psycholog Vladimír Píša. Předmětem zájmu besedy byl nakonec nejen Jaroslav Foglar a jeho díla, ale i směřování současné společnosti.

Číst celý článek ... ››
18.6.2011, ToSiPiš.cz: HOMEJaroslav FoglarVýzkum, analýzy
›› Zpět