fakta o Stínadlech

Před několika dny vyšlo druhé a navíc rozšířené vydání úspěšné knihy Mýtus zvaný Stínadla. Už první vydání této publikace vzbudilo na přelomu let 2010 a 2011 značný zájem, neřkuli rozruch, a to jak v různých foglarovských skupinách, tak i mezi širší čtenářskou veřejností. Zajímá vás pozadí?

Číst celý článek ... ››
20.11.2011, ToSiPiš.cz: HOMEStínadlaAkce a události

Výstražné kužely používají hasiči pro zvýraznění označení místa mimořádné události. Jedná se o oranžové kužely různé výšky s horizontálními bílými pruhy, které můžou být vyvedeny i v reflexní úpravě. Hleďme, jak tyto kužely a plastové bóje vyhovují ke hraní ledním medvědům v pražské zoologické zahradě.

Číst celý článek ... ››
17.11.2011, ToSiPiš.cz: HOMEabcPřírody.czPříroda, cestování

Tohle je nezkrácená verze televizní reklamy na Tullamore Dew | Irish True. Poslední doušek whiskey před odchodem několika zatčených k soudu či do vězení…

Číst celý článek ... ››
15.11.2011, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingReklama, marketing

Hovoří se v poslední době o konci tištěných médií. Nevěříme, že k němu dojde v nejbližších letech, pokud vůbec někdy. Přesný vývoj dnes samozřejmě nedokáže předpovědět nikdo z lidí, nicméně určité poučení si můžeme vzít z historie.

Číst celý článek ... ››
5.11.2011, ToSiPiš.cz: HOMEAnalýzyVýzkum, analýzy

Pokuste si zkombinovat Mirka Dušína s Otakarem Batličkou, přihoďte něco z dobrodružství Indiana Jonese a nezapomeňte esenci atmosféry třicátých/čtyřicátých let 20. století. No, pokud vám z toho vznikne mladý, zvídaný kluk, zasazený do éry, kdy se ještě dalo užívat dobrodružství, určitě si zajděte na nový film režiséra Stevena Spielberga: Tintinova dobrodružství. Ačkoli je to režisérův vůbec první animovaný film, ukazuje se v něm Spielberg opět jako skvělý vypravěč.

Tintinova dobrodružství
Zdroj: Falcon, distributor filmu v ČR

Recenze filmu | Tintinova dobrodružství. Režie: Steven Spielberg, hudba: John Williams. USA / Nový Zéland, 2011, 107 minut

Číst celý článek ... ››
2.11.2011, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisAkce a události
›› Zpět