ruský společenský magazín – titulní stránka

Redakce uznávaného ruského společenského magazínu nás požádala o konzultace týkající se realitního trhu v České republice.

Číst celý článek ... ››
30.8.2010, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíVýzkum, analýzy

Upozornění autorizovaného dovozce Flashlube. Určeno všem spotřebitelům! Na českém trhu se v nedávné době začaly objevovat motorové příměsi do paliv a olejů, které jsou vedle svého skutečného názvu greenADD falešně označeny názvem FLASH LUBE, ačkoli s touto celosvětově uznávanou značkou aditiv nemají nic společného. Upozorňujeme proto všechny spotřebitele z řad motoristů, aby byli při nákupu motorových aditiv obezřetní.

Číst celý článek ... ››
30.8.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

„Drahé billboardové kampaně jsme nahradili komunikací z očí do očí“, říká vedoucí českého zastoupení Flashlube. Letošní brněnský veletrh Autotec byl ve srovnání s předešlými ročníky plný změn. Vzhledem ke stávající hospodářské situaci jej organizátoři pro tento rok spojili s partnerským veletrhem Autosalon. I přes zajímavý několikadenní program si někteří vystavovatelé stěžovali na malý zájem a z jejich pohledu nízký počet návštěvníků.

Číst celý článek ... ››
13.8.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsAuto-Moto

PR pozvánka

Veletrh Biotechnica 2010 proběhne v Hannoveru ve dnech 5.–7. října 2010. Účelem veletrhu je představit nové produkty a trendy v oblasti farmakologie, medicíny, chemie, zemědělství, výživy a souvisejících oblastí výzkumu. Mezi klíčová témata letošního ročníku patří biofarmakologie, molekulární diagnostika, proteiny, protilátky, dále také preventivní a regenerativní medicína Klíčovým tématům bude rovněž uzpůsobena značná část vystavovací plochy i související konference.

Číst celý článek ... ››
1.8.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisReklama, marketing
›› Zpět