Brněnské výstaviště se již od soboty točí kolem motorismu. I vy můžete letošní veletrh Autotec & Autosalon 2010 navštívit, a to do tohoto čtvrtka, kdy se brány výstaviště uzavřou. Co je na veletrhu k vidění?

Vyjádřeno v číslech se jedná o přibližně 360 zajímavých vystavovatelů. Hlavním účelem návštěvy většiny lidí je pochopitelně vidět jednotlivé exponáty v reálném světě na vlastní oči, osahat si je a získat i případné další informace z první ruky.

Číst celý článek ... ››
9.6.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

Účelem květnové akce bylo zpopularizovat hloubkový monitoring médií a přiblížit ho i těm, jimž většinou zůstává nedostupný. Tato akce měla nečekaný úspěch. Agentura abcRedakce.cz jej proto za zvýhodněnou cenu bude nabízet i během celého měsíce června 2010.

monitoring tisku abcRedakce.cz

Jednatel agentury Zdeněk Bauer říká: „Na trhu existuje hned několik různých produktů, které soudobá česká média monitorují. Hlavním handicapem je vedle obecné nepřehlednosti především cena. Menší firma, drobný živnostník nebo student proto váhá, zda má za jednorázovou rešerši zaplatit čtyři nebo šest tisíc korun. Na druhou stranu poskytují některé knihovny určité monitorovací nástroje zdarma. Ty jsou však filtrované a většinou i rozsahově omezené."

Číst celý článek ... ››
3.6.2010, ToSiPiš.cz: HOMEMonitoring médiíRedakční poznámky
›› Zpět