Malá ochutnávka k připravovanému programu Anomalia 2009. Nechte se strhnout dojemným a zároveň vtipným dvouminutovým snímkem Oktapodi, který získal letošního animovaného Oscara.

Číst celý článek ... ››
10.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisRedakční poznámky

Voucher do AquaPalace

V těchto dnech rozesíláme našim klientům a partnerům z Prahy a Středních Čech další malý dárek – návštěvnický voucher do největšího aquaparku v České republice.

Číst celý článek ... ››
9.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisReklama, marketing

Praha 6, Hostinec Dívčí Skok

Tradiční restaurace v údolí Divoké Šárky (Praha 6). Restaurace je součástí krásné členité scenérie skalnatých úbočích Šáreckého potoka a v okolí rostoucích stepních porostů. Údolí je ideálním místem pro vycházky s přáteli. V pokldiné všední dny najdete v rozlehlém údolí i vhodné místo k osobnímu rozjímání.

Číst celý článek ... ››
8.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMEabcTuristiky.czPohostinství

Výřez webu Anomalia.eu

Podívejte se na příjemnou grafiku (a hlavně na naše texty :-) webu Anomalia.eu... Někde měly být vysloveně „slohově technické“, což jsme myslím splnili v míře vrchovaté. Hlavním smyslem plánovaných profesních workshopů (a také toho, proč zde „smolím“ tuto mini upoutávku) je napomoci mladým talentům a zároveň najít uplatnění 3D tvorby v komerční i nekomerční sféře.

Číst celý článek ... ››
5.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingReklama, marketing

Flashlube OchranaMotoru.cz

Aditiva a přísady do pohonných hmot i olejů nyní vyberete přehledněji. V duchu firemního sloganu věříme, že to je „Rozdíl, který poznáte!“

Číst celý článek ... ››
2.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMETvorba webové stránkyReklama, marketing

Logo ICSS

V těchto týdnech se podílíme na přípravě vzdělávacího projektu Illinois Council of Social Studies, jehož účelem je shromáždit údaje o životě vězňů v nacistických koncentračních táborech a zhodnotit vliv jejich sociálního, kulturního a občanského zázemí na průběh věznění jednotlivých osob. Výsledkem šetření jsou praktické závěry a návody pro jednání mladých studentů v dnešním multikulturně, sociálně a občansky složitém světě.

Číst celý článek ... ››
2.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMERešerše, výzkumVýzkum, analýzy

flash karty do digitáního fotoaparátu

DATARECOVERY, s.r.o., přední česká společnost specializující se na záchranu dat, otevírá 1. září 2009 samostatnou divizi FlashRecovery, která na český trh přinese dosud nedostupné služby obnovy dat z flash pamětí.

Číst celý článek ... ››
1.9.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisReklama, marketing
›› Zpět