Den D – koláž
Koláž vytvořena s využitím fotografie České televize.

Pro privátního klienta připravujeme dokumentaci k české verzi reality show Dragon's Den, kterou Česká televize vysílá pod názvem Den D v licenci Sony Pictures Television International.

Číst celý článek ... ››
17.4.2009, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíVýzkum, analýzy

investiční poradenství

Co by případný zájemce o nákup historické nemovitosti neměl postrádat? Co by mu nemělo chybět a na co by neměl zapomínat? Je možné při získávání peněz na údržbu objektu využít nějaké dotace? – To jsou jen některé z otázek, které byly provozovatelům databáze HistorickéNemovitosti.cz položeny v závěrečné části rozhovoru, který byl publikován v life stylovém magazínu Dream Life. Přečtěte si, jak jsme odpověděli.

Číst celý článek ... ››
16.4.2009, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíVýzkum, analýzy

obrázek brýlí

A na výzvy některých uživatelů tu máme další soubor pravidel. Tentokrát jsem udělal výběr ze seznamu pravidel, který sestavil americký politik Donald Rumsfeld.

Číst celý článek ... ››
7.4.2009, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíOsobní růst

Zdeněk Bauer

Jak ovlivnil projekt HistorickéNemovitosti.cz dramaturgy České televize si můžete domyslet v další části rozhovoru, který naši zástupci poskytli life stylovému on-line magazínu Dream Life. Dozvíte se rovněž, s čím by měl počítat případný investor, který hodlá investovat ho historické nemovitosti.

Číst celý článek ... ››
4.4.2009, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíVýzkum, analýzy
›› Zpět