Prezentace historických nemovitostí

Jako provozovatelé unikátní databáze historických nemovitostí HistorickéNemovitosti.cz jsme byli požádáni o obsáhlý rozhovor pro life stylový on-line magazín Dream Life. Díky tomu, že náš tým disponuje nejen zběhlými dokumentaristy a rešeršéry, ale i konzultanty pro business projekty a dotace, byla část rozhovoru vedena i tímto směrem.

Číst celý článek ... ››
30.3.2009, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíVýzkum, analýzy

Model dřevěné konstrukce domu

K dnešnímu dni byla spuštěna beta verze produktového webu Dřevěný dům. V následujících týdnech bude web doladěn dle postupně dolaďovaných představ klienta. Tým copywriterů současně začal pracovat na hlediscích SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Číst celý článek ... ››
30.3.2009, ToSiPiš.cz: HOMETvorba webové stránkyReklama, marketing

ukázka vstupenky

Mít tak křídla...! Pokud patříte mezi milovníky leteckých ideálů, volnosti a výkonnosti, zpozorněte! V těchto dnech rozesíláme všem našim dlouhodobým klientům a obchodním partnerům zvýhodněný voucher pro vstup na ojedinělou mezinárodní expozici letecké techniky, která bude k vidění na výstavišti Praha-Letňany ve dnech 22–24 května tohoto roku. Pokud jste z nějakého důvodu naši zvýhodněnou vstupenku nedostali a byli jste v uplynulých patnácti měsících našimi klienty nebo v nějakém smyslu partnery, určitě nás co nejdříve kontaktujte.

Číst celý článek ... ››
28.3.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsAuto-Moto

Praha Smíchov, Kozlovna

Smíchovská restaurace Kozlovna byla se svými skulpturami kozlíků očekávána všelijak. Kozlovna se ale pěkně „vybarvila“…

Číst celý článek ... ››
24.3.2009, ToSiPiš.cz: HOMEVýzkum veřejného míněníPohostinství

Data Labs a Kaspersky Lab přinášejí další zvýšení IT bezpečnosti

K dnešnímu dni bylo oficiálně představeno nové partnerství, které mezi sebou uzavřely přední IT společnosti Kaspersky Lab a Data Labs. Zahájení spolupráce přinese zákazníkům obou firem zvýšení bezpečnosti jejich dat a rozšíření ochrany před ztrátou ukládaných informací.

Číst celý článek ... ››
10.3.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsReklama, marketing

Důležité upozornění pro všechny vlastníky pevných disků Seagate Barracuda a Maxtor DiamondMax

Pokud vlastníte nebo užíváte určité modely pevných disků Seagate nebo Maxtor s rozhraním SATA, existuje poměrně značná pravděpodobnost poškození nebo dokonce ztráty dat uložených na těchto discích. K haváriím uvedených disků dochází v masovém měřítku celosvětově již od poloviny roku 2008, avšak mnoho uživatelů osobních počítačů ani správců sítí ještě vůbec netuší, jak vysoce jsou ohrožena jejich data. Problém, který se týká desktopových i serverových pevných disků Seagate a Maxtor s rozhraním SATA, způsobuje závažná chyba v mikrokódu firmware dotčených disků.

Číst celý článek ... ››
3.3.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsVýzkum, analýzy
›› Zpět